Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ilyen étkezés mellett belefér...

Ilyen étkezés mellett belefér ez a kis csalás?

Figyelt kérdés

Ma ezeket ettem:


Reggeli: 140 g natúr joghurt, 3 maroknyi corn flakes, 1,5 teáskanál málnalekvár


Tízórai: egy fél alma


Ebéd: párolt zöldség, és egy negyed natúr, fűszeres csirkemell


Vacsorára pedig ennék 3-4 palacsintát meg 5-6 szem epret. Belefér ez az édesség? Tudom, hogy nem a legjobb vacsorára :/


Amúgy ezt így együtt én kb 900 kalóriának számolom a palacsintatöltelékkel együtt.



2017. ápr. 27. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem az ilyet. Nálad sokkal komolyabb emberek megengedig maguknak a "csalást".

Miért is kéne ezen problémáznod? Ha nem bírod ki, akkor ne szenvedj.

Kalória elég egyértelmű dolog, ha nem eszel többet, mint ami kell, egyszerűen nem tudsz hízni.

2017. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
Az eper mehet simán. De én palacsintát is ennék, miért ne:DD
2017. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
én fit reggeli zabkását szoktam reggelizni, kb 44 gr szenhidrat van benne.reggelit kellene megnyomnod, h este ne szenhidratot egyél.
2017. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire érted, hogy belefér-e? Általában diétakor szokott felmerülni ilyen kérdés, de amit írtál az nem diéta, hanem koplalás. Kalóriabevitelen kívül nagyon fontos a szénhidrát-fehérje-zsír aránya is. Nálad ez kimondottan rossz arányban van. Én mindenképpen változatnék az étrenden, nem hiszem hogy a hűn áhított célt lehetne elérni...
2017. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért koplalsz? Egy madárfiókának is kevés lenne, amennyit eszel. Kalóriában mennyi lenne a napod "csalás" nélkül? 200? 300?

Fél alma? Negyed csirkemell? Hülye vagy, de őszintén? Meg akarsz halni?

2017. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ~GekkóNiki~ válasza:
100%
Az eper nálad édesség?:'D Ehetnél "kicsit" többet...
2017. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Siman belefer az ilyen.Van mikor egesznap kicsit kevesebbet eszek ( na nem ilyen keveset mint te hanem mondjuk 1200kcalt) es este meg belefer egy kis edesseg ha kivanom:D 1600-1700kcal korul tudom tartani a sulyomat.
2017. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A palacsinta nem nagy gond, a koplalás és a kevés fehérje sokkal inkább.
2017. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Ha reggelire ennéd a palacsintát és estére a fél almát akkor oké,de este nem jó édességet enni ha diétázol.
2017. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!