Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megettem fel kg cseresznyet...

Megettem fel kg cseresznyet ami 320kcal akk ma mar alig ehetek?

Figyelt kérdés
Ettem ebedet hust bulgurral (380kcal) most pedig 320kcal gyumit.Es ugy tervezem h meg eszek ugyanennyi kcalnyi epret is es egy fini vacsit is ami kb 500kcal:(( akkor most inkabb ne egyek mar mast (eper) mert kicsuszok akkor a mai keretbol a cseresznye miatt?:/ napi 1300kcalt eszem.
2017. máj. 20. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, semmi nem fog történni, ha ma eszel 1500 kcalt, ráadásul rostdús gyümölcsből.
2017. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért ehetsz ilyen keveset? Ez éhezés. 2000 körül eszem egy nap és vékony vagyok.

Szóval egyél nyugodtan.

2017. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ehezek dehogy,ilyenrol szo sincsen.Csak boldogan ettem a cseresznyet aztan megneztem hany kcal..amugy mostmar megettem 1kg cseresznyet a mai nap 600kcal volt😳😳.. nem is gondoltam hogy kb félnapi kaloraadagomat megettem meghozza cseresznyevel együltő helyemben.
2017. máj. 20. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:

De minek eszel 1 kg cseresznyét? Az nagyon sok. Nem a kalória miatt. De minek kell befalni 1 kg-val???

Egyél normálisan. Ne legyél ilyen mértéktelen.

2017. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Előző, 1 kg gyümölcs nem sok. Amikor barackszezon van, én, aki nem igénylek pár dekánál több gyümölcsöt, kóstolásból megeszem ennyit néha (10-15 kiló barack válogatásakor). Nem mindennap, de semmi extra nincs ebben. Egyetemista koromban egy időben napi 1 kiló almát ettem hazafelé. S én még nem is vagyok nagyon gyümölcsös, van, aki folyamatosan ilyen szinten mozog s amellé még rengeteget eszik.


Az más kérdés, hogy fogyáskor nem akárkinek fér be ennyi...

2017. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

5: Szerintem normál étrendbe sem fér bele, nemcsak fogyásnál. Mondom ezt úgy, hogy szeretem a gyümölcsöket és mindennap eszem is valamit. De nem zabálom tele magam, gyümölccsel sem.

Persze egy nap úgy sem jelent semmit, úgyhogy végül is tök mindegy, hogy miből mennyit evett ma a kérdező :)

2017. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De, sokaknak belefér ennyi, minimum súlytartáskor.

Nem lehet sommásan kijelenteni, mennyi fér bele, mert ez roppant egyéni. Ne feledjük el, van, aki jól bírja a gyümölcsben levő cukrot és sokezer kcalt igényel naponta... Az miért ne ehetné kilószámra a gyümölcsöt?

2017. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Nem a kalóriák miatt nem fér bele, vagy a cukor miatt. Hanem azért, mert nem kell semmiből sem mértéktelenül zabálni.
2017. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oké, igen, egy kiló cseresznye kicsit sok. És tényleg nem kell mértéktelenül zabálni semmit, még akkor sem feltétlen, ha belefér a kalóriakeretbe.


Viszont: mindenki olyan elnéző, amikor itt jönnek a delikvensek a hülye "csalónapon megettem öt zacskó csipszet meg két üveg nutellát" sztorikkal. Most komolyan fél kiló pluszba megevett cseresznyén érdemes ennyire kiakadni?


Kérdező, neked meg ajánlom a nyugaton már elterjedt "csészés" módszert. Napi öt adag zöldség-gyümölcsöt ajánlanak (lehetőleg nyersen, de a kíméletesen és cukrozatlanul szárított verzió is belefér), egy adag, vagyis egy "csésze" az kb. egy bő marék. Szárítottból értelemszerűen általában fél csésze egy adag, hiszen a víz miatt a térfogata jóval kisebb, de minden más meg ugye benne maradt.


Szóval nekem ez a csészés módszer segített, igaz, nem számoltam soha aprólékosan kalóriát, amikor megszabadultam 16-17 kilótól, akkor sem. Figyeltem a mennyiségekre, és becsültem a makrókat is - főleg a fehérjét, vegetáriánusként ez fontos volt. De ha te számolod is pontosan, akkor is segíthet a mennyiségek beállításában, hogy meglegyen a napi szükséges zöldféle meg ne is lépd túl jelentősen.


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
lol én ma 420kcalt ettem és tele vagyok, holnap is 500 a max, utána pedig 300
2017. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!