Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Befolyásolja a fogyasomat?...

Befolyásolja a fogyasomat? Hizni fogok tőle?

Figyelt kérdés

Ma ugyan annyi ch-t vittem be mint alltalaban,de nem jo minosegu ch-bol hanem rosszbol.Ma ettem jégkrémet,csokis vanilias joghurtot,kenyeret,csokit,krémlevest.

Felek hogy attol hogy nem leptem tul a ch-mat attol meg hizni es zsirosodni fogok.



2017. máj. 24. 13:44
 1/7 anonim válasza:
58%
Az agyadból már most fogytál, úgy látom
2017. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem így működik. Az energia az energia. Max. kevésbé egészségesebben fogysz.

Ha nem számolnád, akkor is rosszabb lehetne, mert az egyszerű cukor általában rosszabbul laktat, mint az összetett, vonzóbb is és könnyebben túlmehetsz a kereten. De itt erről nincs szó.

2017. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítem. Nem tartom kizártnak, hogy a sok egyszerű cukor a hormonális hatása miatt valamit bekavar még az anyagcsere sebességébe is, sokszor hallottam, hogy az étrend fura módon számít ugyanannyi kalóriánál is, de azért ennek kicsi a szerepe.
2017. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tokmindegy csak ne lepd at a keretet.Arra azert kivancsi lennek ha mostanaig megettel ennyi kajat akkor a nap tobbi reszeben mi a fraszt eszel?
2017. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző, lehet, hogy falatokat evett. Vagy 3000 kcal a kerete. Nem tudhatjuk.

Vagy érdekesen osztja el az ételt.

Én ebédre beviszek 1200-1500 kcalt, ez még nem zárja ki a fogyást, pedig nekem nincs nagy keretem.

2017. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz, egy nap nem számít. Azt viszont nem értem, hogy mi a fsznak kell bunkózni, mint az első válaszoló. Esküszöm utálom az ilyeneket. Vissza a témához, a rossz minőségű ch kis vizet visszatarthat, de pár napig, zsírosodni semmiképpen nem fogsz tőle (bár lehet fogyni sem, hiába a deficit)
2017. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nap nem számít, de a kalória számolása csak fél siker, a másik a minőségi tápanyagok megfelelö arányban történő fogyasztása
2017. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!