Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ki milyen dietat kovet?

Ki milyen dietat kovet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat probalkoztam mindenfelevel, de rajottem hogy nekem csak akkor megy a fogyas ha van egy elore szabalyzott etrend es azt csinalom.

Ti milyen mintaetrendet kovettek? :)



2017. máj. 25. 17:44
 1/8 anonim válasza:
sok zölcsi,gyümi
2017. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krisz85 ***** válasza:
pontosan kiszámolt testépítők által is alkalmazott /az egyetlen / diéta.
2017. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ketogén diéta napi egy evéssel, máshogy nem megy. Az túlzás, hogy követem, de igyekszem s ha nem jön össze, nem tudok fogyni, mert éhezem s azt nem bírom.


De neked ez lehet átkozottul pocsék ötlet. A legtöbb nőnek élből az az extrém időszakos böjt miatt, de a párom, aki férfi, beteg lenne 1 napon belül.


Azért egy szénhidrátszegényebb (különös tekintettel a gyors cukorra), kellően fehérjedús, rostos, zöldséges, tiszta étrend nem egy rossz kiindulópont. De hogy mi laktat s mi ad energiát, az egyéni, ki kell tapasztalnod.

2017. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Testépítő tömegnövelő diétát.
2017. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
abc diéta
2017. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fenékformáló2 diéta :) a Lifetilt DiétaPro csoportban láttam és 2 hete csinálom
2017. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számolom a kalóriát, 1200/nap de nem mindegy miből tevődik össze.Mellette heti 2×1óra zumba ha el tudok jutni, itthon napi kb.20-30 perc torna már ha a kisbabám hagyja.Harmadik héten vagyok még nem mértem magam, a negyedik hét végén nézem majd meg.
2017. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kalóriát és szénhidrátot számolok. Ezen felül semmi cukor, fehérliszt. Sok fehérjét eszem, a szénhidrátból pedig lassan felszívódót fogyasztok. Napi 3-4 l vizet iszom.


Mellette heti minimum 4 alkalommal edzek, leginkább futok.

2017. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!