Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez most mennyire fogja megvált...

Ez most mennyire fogja megváltoztatni, hogy elérem-e a kívánt testsúlyt?

Figyelt kérdés
A kaloriabazis.hu segítségével fogyókúrázom. A napi kalóriakeretet tudom tartani, de a javasolt zsírbevitelt mindig túllépem egy kissé.
2017. máj. 26. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A makrók kiszámítása nem egzakt tudomány. A kalóriaszámláló oldalak is csak saccolni tudnak. Az ember nem gép, vannak nem kicsi egyéni különbségek. Lehet, hogy neked pont annyi vagy akár valamivel több zsír is kell, mint amennyit most eszel. Tehát a tapasztalat fogja megmutatni, hogy tudsz-e így fogyni, és jól érzed-e magad ezzel az étrenddel.

Ha számít valamit, én sok zsírral és viszonylag kevés szénhidráttal (100 g alatt) fogytam le és tartom a súlyom. Ezt csak azért írom, hogy tudd, ilyen is lehetséges (elég sok embernél bevált).

2017. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. máj. 26. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A kalóriadeficit alapján fogysz. Ráadásul a több zsír hormonális szempontból előnyösebb, nem dobja meg az inzulint, ami a raktározást támogatja (bár ez nem tudom, mennyit számít, hisz úgyis az energiaegyenleg az aduász).

Én napi 100g zsír alatt nemes egyszerűséggel éhezem, így sosem eszem zsírszegényen, de ettől még lehet fogyni.

2017. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem annyiban volt jó a kalóriabázis, hogy megmutatta, hol hibázom.

Szerintem nem kőbevésett, ami ott van, de alapvetően jó kis oldal.

Kicsivel túlléped még nem gáz.

2017. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!