Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most akkor szabad enni gyümölc...

Most akkor szabad enni gyümölcsöt, ha diétázunk?

Figyelt kérdés
Mennyi gyümölcsöt szabad bevinni egy nap, és mikor?
2017. máj. 28. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
limitáltan igen, ehetsz. számold bele a napi kalória és makró keretedbe
2017. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabad es pont annyit amennyi belefér a kiszámolt étrendedbe
2017. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcs fontos része az egészséges táplálkozásnak, fogyókúra alatt is. Nem szabad mértéktelenül enni, de ha beszámítod a napi keretbe, semmi bajod nem lesz.
2017. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szabad. Diéta- és emberfüggő, hogy mennyit.

Holnapra már beterveztem 5 dkg epret (most lesz az első nap, hogy szedek a kertből), ennyi nekem belefér, de van, akinek egy kiló banán is. A fogyáshoz kalóriadeficit kell, nem a gyümölcs minimalizálása, persze van, akit az adott aktivitása mellett gátol a sok cukor. Engem is, de aki jól bírja, egye csak, jó dolog a gyümölcs.


Ha engem kérdezel, bármikor. Általában délután eszem, de nem hiszek benne, hogy ha megeszem egy falat banánt éjfélkor, akkor mágikusan lerakódik kalóriadeficitben, mert nem.

2017. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisz85 ***** válasza:

ha komoly eres és szálkás testet szeretnél, akkor bizony nem lehet gyümölcs, ha fogyni, testsúlyt és némi testzsírt veszíteni mehet, de van az az edzésmennyiség, aminél egy kis gyümölcsből még bajod nem lesz


azért kerülendő, mivel cukor és tuti nem súlyzós edzés után ennéd /az egyetlen időpont, amikor szabad cukrot enni még diétában is, sőt szinte kötelező/

2017. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
Régebben fogyóztam és 12 kilot leadtam pedig reggelire fél kilo gyümölcsöt vagy többet is ettem... Szóval nasinak szerintem nem jó ilyenkor, de komplett értkezésnek igen.
2017. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!