Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért hízok emellett is?

Miért hízok emellett is?

Figyelt kérdés

Nem eszek sőt,mostanában 500-600 kalória kőrül eszem,de emellett is híztam,már 3 kilót...

Ennek lehet az oka,hogy ez kevés? Nem merek ennél többet enni!



2017. máj. 29. 11:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ mit eszel?

De lehet valami hormon miatt. Pl pajzsmirigy.

2017. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Leginkább zöldségeket,gyümölcsöket.Kenyérből is olyat szoktam,amit itthon sütünk.

Glutént és tejterméket egyáltalán nem szoktam,mert a hasam fáj tőlük.

Édességet ritkán szoktam,heti 1x-2x,de akkor sem mértéktelenül.

Ezért nem is értem,hogy akkor miért.

2017. máj. 29. 11:55
 3/26 anonim ***** válasza:

Mióta eszel ilyen keveset? Ez egyébként semmiképp se jó.

De ha folyamatosan hízol, akkor mindenképp menj el orvoshoz, mert lehet hormonális betegséged.

2017. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kb olyan 1-2 hete,de már megse merem kockáztatni azt,hogy többet egyek...
2017. máj. 29. 12:05
 5/26 anonim ***** válasza:
Le tudod írni, hogy mit eszel egy nap? Tételesen.
2017. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy háború lesz mit teszel? Elraktározol egy csomó élelmet, fontos háztartási cikket, amire szükséged lehet, ha nem tudsz vásárolni. Ugyan ezt csinálja a szervezeted, ha keveset eszel (esetedben extrém keveset) a szervezeted az összes izmodat lebontja és minden tápanyagot amit beviszel megpróbál zsírként raktározni. Ha ezt sokáig csinálod és már nincs izom amit lebontson, akkor csak lassul az anyagcseréd és mindent elraktároz a szervezeted. Tehát kezdj el napi 5x enni minőségi kaját. Ha nem tudod mi az a minőségi kaja (a házi kenyér nem az, mert gondolom lisztből csináljátok...) Akkor egyszerűen egyél csak rizst csirkét és rengeteg zöldséget. Reggelire mehet zabpehely vacsorára pedig sovány túró. Ez a legegyszerűbb legolcsóbb diétás étrend.
2017. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Annyit hozzátennék, hogy egy dietetikushoz érdemes lenne ellátogatnod, mert könnyen lehet, hogy valami betegség áll a háttérben. Ha szedsz bármilyen gyógyszert, fogamzásgátlót stb, az mind okozhat ilyen tüneteket.
2017. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hát,tegnap pl ezeket ettem:

Reggeli: 40g zabpehely,1 dl növényi tejjel

Ebéd: 1 tányér zöldség leves (répa,hagyma,zeller volt benne)

Vacsora: Ugyan az,mint az ebéd


Ha elkezdek többet enni nagyon sokat fogok hízni? És,hogyha elkezdenék mellé mozogni,akkor is? Vagy esetleg csak a mérlegen látszana meg és rajtam nem?

(Sportolni amúgy is elkezdenék,nem csak emiatt)

2017. máj. 29. 12:21
 9/26 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szedek semmit
2017. máj. 29. 12:23
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Fizikai képtelenség kalóriadeficitben nem fogyni vagy kalóriatöbblet nélkül hízni. A természet alaptörvényeinek mond ellent. Mégis honnan venné a test 21000 kcalt, ami a 3 kiló zsírszövetben tárolódik? Fényből? 5-600 a működésre sem elég, le kell bontani azt is, ami van.

Hormonproblémákkal sem válunk fényevővé vagy tudunk több energiát kivenni az ételből, mint ami az ember számára benne van. Az anyagcsere lassulhat, de vannak határok.

2017. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!