Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nyár eleje óta figyeltem mit...

Nyár eleje óta figyeltem mit eszek, és gyorsan kezdtem el fogyni tavasz óta hízni kezdtem és a fogyókúrás étrendem koplalásba ment át. Visszahíztam a nyár végi súlyom. Tuti, hogy tartalékol a testem. Hogyan tudnék ebből az ördögi körből kilépni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elrontottam főleg, hogy a tanulás miatt a sportot eléggé elhanyagoltam.

(Elkezdtem piláteszre is járni, de jelenleg csak heti 2-szer tudok menni a későbbiekben többször szándékozom.)



2017. jún. 1. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd le kérlek, h 1 nap mit eszel.
2017. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Reggelire: leginkább zabkását(40g zab,15g tej, 100g golden alma).Néha egy kis chia magot.

Tízóraira:vollkorng roggen aldis rozsos abonettet szoktam vagy valami hasonló abonetszerűt cottage cheessel(kb15g)de mostanság inkább 100g natúr joghurttot

Ebédre:levest (kb.410-30g-ot)próbálok legtöbbször zöldség vagy húslevest tészta nélkül másodikra vagy natúr csirkemellet(kb 75got) párokt zöldséggel átlagosan (155g-ot) és néha főtt kuszkusz vagy kölest esetleg hajdinát ebből olyan( 15-30g-ot) ,vagy gombafasírtot szoktam (kb.30-45g-ot) ugyan ezekkel a köretekkel.Van hogy főzeléket szoktam ami joghurttal,vagy teljes kiőrlésű liszttel készül (ebből kb 400g-ot.) Ehhez pedig főtt tojás fehérjét (kb75g-ot) néha kuszkuszt vagy köles,de ezt ritkán.

Uzsonnára:Kb 140-50g golden almat vagy valami gyümölcsöt néha egy kis natúr joghurtot hozzá.

Vacsorára :leginkább tonhalsalátát (kb 56g tonhal konzevr zöldségekkel)

Sajnos van amikor 600-800calrmt eszem,de inkább 900-1000et.Tudom, hogy kevés és nem egézséges,de mint már fent említettem valószínű raktároz a testem.A kérdésem,hogyan tudnék ebből "kiszabadulni".Számolom a kalóriákat.Sportolni és szeretnék többet eddig erre nem volt esélyem.Tanácsra lenne szükségem,hogy lehetséges visszállni anélkül,hogy kindent visszahíznék azt nagyon nem szeretném.Előre is köszönök minden választ.

2017. jún. 2. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elkezdenék 1300-1500 körül enni, mozogni s remélni, hogy visszaáll az anyagcserém. Koplalni semmiképp sem jó, ez tarthatatlan.

Amúgy átkozottul nagy bajok vannak, ha ennyiből tudsz tartalékolni. A tároláshoz kalóriatöbblet kell, ami normál embernél ilyen bevitelnél nincs, sőt. De már sok esetről hallottam, ahol bámulatosan sikerült belassulnia az anyagcserének... De ez nem megy büntetlenül, vissza kell állítani. Ez a hízásnál is fontosabb, ne játsszunk az egészségünkkel, egy testünk van. Ha egy kevés fel is jönne, később még le lehet fogyni, de ahogy már írtam, ez a koplalás nem tartható úgysem.

2017. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!