Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyiket vegyem figyelembe? 2...

Melyiket vegyem figyelembe? 2 kulonbozo adat?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy kis edesseget(megerdemlem:) ),es a dobozon 2 kulonbozo kcal adat van.Van az alapdoboz amin 580 kcal van,de ahol ez az adat van arra ra van ragasztva egy masik papir amin 390 kcal van.

Az lehet hogy azert van raragasztva mert mashogy keszitik mar es ezert kevesebb benne a kaloria?

Akkor lattam meg hogy a felso "reteg" ala is van irva mikor itthon jol megneztem a hatuljat,leszedtem a matricas reszt(felso reteg) es alatta volt ez a masik ertek a dobozra nyomtatva.

Melyik a valos?

Kicsit bonyolultan irtam bocsi :/



2017. júl. 6. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg azt megtudod nézni,hogy azért kevesebb az egyik mert ott levonták az esetleges fel nem szívódó poliolt (eritrit) vagy nem számolták a rostot. (1 g rost 2 kcal)
2017. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy az egyik adat 100 grammra vonatkozik, a másik meg egy adagra?
2017. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mind a kettő adat 100g-ra vonatkozik :/
2017. júl. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!