Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kicsit több mint 2 hónap...

Kicsit több mint 2 hónap koplalás után nem hízok, nem lett nyuzott a borom?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:

8-10 kg-ot fogytam megis feszes maradtam.

Fogyas elott sokat sportoltam.

Fogyas kozben semmit!

Napi 500 kaloriakon eltem.

Mostmar 1000 kcal-on.

Nem hizok,de nem is fogyok,lehet hogy nekem csak ennyi kaloria kell a sulytartashoz es ha tobbet ennek hiznek/zsirosodnek?

Hizni vagy zsirosodni fogok?

Vagy lehet megsem moccan a sulyom?

Az anyagcserem lelassult szoval nem amiatt van az hogy nem hizok.

Most sem mozgok semmit bent fekszem a hazba szinte egesz nap szoval ez is kizarva.

15/L

2017. júl. 9. 20:33
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi lenne ha emelnem a kaloriat?

Raktarozna a szervezetem?

Mennyit szednek vissza?

Vagy hogy mukodik ez?

2017. júl. 9. 20:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsanat pontosan 12 kg-ot fogytam.
2017. júl. 9. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
unjuk már az ostoba , anorex tiniket..
2017. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz,nem jutottam elorebb,de azert köszönöm hogy valaszoltal:)
2017. júl. 9. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

És most dicsérjünk meg, hogy 15 évesen koplalással lefogytál és feszes maradtál?

Azta, de király neked, hűha, nem is értem, a sok hülye miért sportol meg eszik egészséges, finom ételeket, mikor otthon is fekhetnének egész nap a szobában és koplalhatnának, mint te. Erre a sok idióta futni meg úszni jár, és még élvezik is. De bénák.

2017. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha szeretnél többet enni, és mégis vékonynak maradni sport nélkül, akkor tudom ajánlani a bélférget, a bulimiát, a cukorbetegséget vagy a pajzsmirigy gondokat. Ha már a hülyeséget reklámozzuk...
2017. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na jo ez mar egy kicsit sok...

Senki nem mondta hogy dicserni kell es hogy kovetni a peldamat mert tudom hogy elsz*rtam.

De szerintem elegge leegetted magad a valaszaiddal ha gyerek vagy ha nem,ha nem akkor meg vegkepp.

Ha nem tudsz normalis valaszt adni es ertelmezni a kerdest inkabb hozza se szolj!

Koszi!;)

2017. júl. 10. 07:13
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdéseidet egy pszichológusnak tedd fel, ne nekünk, mi nem tudunk segíteni neked!
2017. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!