Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetseges hizas ezek utan?

Lehetseges hizas ezek utan?

Figyelt kérdés
Az elmult idoszakban sokat fogytam, ezzel elegedett is vagyok. Az elmult heten nyaralni voltam es eleg rendszertelenul ettem. NEM EGESZSEGTELEN ETELEKET. egy gomboc fagyit se, se sutit se semmit nem ettem. Viszont tul keveset ettem a rohanas miatt. De most hogy haza jottem nyilvan visszaallok a szokott taplalkozasra, de ez azzal jar ugye hogy a normalis, szukseges mennyisegu kaloriakat viszem be. Ez pedig joval tobb mint az elmult heten. Ez jelentheti azt hogy most hizni fogok?

2017. júl. 9. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele,ma ertem haza szinten 1hetrol.En is igy ettem ahigyan te,nyugodtan egyel ugy mint nyaralas elott nem fogsz hizni:) enis igy csinalom
2017. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem fogsz hizni ettol , egyel nyugodtan ugy mint nyaralas elott
2017. júl. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor sem ha nyaralas kozben leadtam par kilot?
2017. júl. 10. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!