Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyjak egeszsegesen?...

Hogyan fogyjak egeszsegesen? Hogyan tovabb? 15/l

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy honapja kezdtem fogyokuraba kaloriaszamlalassal, azonban valami nincs rendben. 172cm vagyok, 84kg voltam amikor elkezdtem. Az elmult honapban 6 kilot fogytam, minden rendben ment kb 2-3 hetig. 1000-1350 kaloriat ettem, nem voltam ehes, jo volt a kozerzetem, igy tunt, mukodik is a dolog. Viszont az elmult kb 2 hetben nagyon keveset eszem, tudom, hogy nem egeszseges, neha mikor hirtelen allok fel elszedulok es minden elsotetul, ugy erzem, ossze fogok esni. Nem merek enni, a napi maximum bevitelem 900 kaloria. Altalaban 400-700 korul eszem, pedig tudom, hogy a 900 is keves. Buntudatom van, ha 1000 fole megyek. Szerintetek mit tegyek? (Az alapjarat kcl egwtesem 1971 kcl, ha ez szamit)
2017. júl. 16. 17:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez hosszu tavon sehova nem vezet, kerlek ne irjatok le
2017. júl. 16. 17:37
 2/6 anonim válasza:
Velem is ez volt. De ha nem eszel csak ennyi kalóriát vissza fogsz hízni. Egyél napi 5x több kalóriát mert ez hosszútávon hízáshoz fog vezetni. Hülyén fog hangzani de nekem orvos mondta hogy azért hízok mert keveset eszem és amit megeszek a testem elraktározza mert éhezek (pedig nem éreztem éhesnek magam) és ezért halmozom a kilókat. Úgyhogy egyél rendesen mert csak hízni fogsz
2017. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogyha most ennyi keveset eszel, akkor utána úgyis megjön az étvágyad megint és vissza hízod a kétszeresét.

Én is átestem ezen fogyókúra alatt, sőt hánytattam is magam fél héten át, de rájöttem, hogy ezekkel semmire sem megyek. :)

2017. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább az egészségre hegyezném ki a dolgot. Sem fizikailag, sem lelkileg nem egészséges, amiben most vagy. Többet kell enned.
2017. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Bűntudatod van meg minden, de elmondom, hogy a tested erre hogyan reagál: 400-700 kcal aznagyon kevés, már koplalás. A testved veszélyt észlel ezért azonnal el kezd raktározni. Tehát amit megeszel azt zsírként fogjatárolni. Ezért van az, hogy az ilyen "fogyókúra" hosszú távon még nagyobb túlsúlyhoz vezet. Naponta többször egyél keveset. Így nagyon könnyen meglesz az a 1300 kcal.


Sok sikert, kitartást!

2017. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. júl. 18. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!