Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Liszt (átlagos sima buza...

Liszt (átlagos sima buza finom) vagy zsemlemorzsa?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb kaloria szempontjabol?

Illetve ti melyiket valasztanatok?



2017. júl. 21. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Egytiket sem, gluténes szénhidrátbomba mindkettő (igazából majdnem tökugyanazok). De ez én vagyok, neked működhetnek. Attól függ, milyen az összbevitel, a kalóriakereted, hogyan hat rád az ilyesmi...

Sosem értettem, hogy 1-2 dkg liszt miatt miért kell odáig lenni, ha az adott embert nem zavarja a glutén... Fogyni lehet mellette, csak deficit legyen. Nekem pont a deficitet rontja el (de ha nagyon igyekszem, 1-2 dkg még nem, bár veszélyes), így hanyagolom. Mondom ezt pár falat zsírban sütött kenyértészta mellől, de ma van a hónapban az a nap, hogy kenyeret sütünk itthon, ennyi férjen bele ma :D Tk tönköly, de nekem teljesen mindegy, fehér vagy fekete vagy mi van, főleg ekkora mennyiségben. Így se, úgy se kifejezetten jó nekem, de nagyritkán egy kevés belefér.

2017. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Melyik a jobb kaloria szempontjabol?" Ezt nem értem. Rá van írva, hogy mennyi benne az energia akkor el tudod dönteni te is nem? Amúgy mind3 magas GI étel felemeli a vércukrod majd gyorsan leejti. Fogyás szempontjából rosszak ezek mind de lehet fogyni akár ezek mellett is de nem előnyös ételek.
2017. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan melyikbe mennyi kaloria van ugyanis nem en keszitem azt az etelt amibe kell. :/
2017. júl. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!