Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért hízok, mitől lehet?

Miért hízok, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Par hetig szo szerint ki sem mozdultam a lakasbol es egesz nap csak pihentem megis fogytam.

Most pedig össze-vissza jarkalok a varosba stb.

Az etrendem nem valtozott majdnemhogy pont ugyan azokat eszem viszont a merlegen csak ugy mennek felfele a szamok.

Hogy lehet ez?

Nyilvan azt nem gondolom hogy az a suly amivel tobb vagyok az izom ugyanis gondolom 1-2 ora setalgatastol nem fog feljonni ram 2-3 kg izom.

Mi tortenhet?

Nem most fog megjonni tehat az sem lehet hogy vizet tart vissza a szervezetem :/

Kicsit ketsegbe vagyok esve hogy ilyen gyorsan jonnek fel a kilok es semmi nem valtozott az etrendemen.



2017. júl. 27. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem eszel máshogy, nemcsak gondolod, akkor pont így tárolja a tested a vizet. Nyilván nem zsír, nem izom, akkor pedig nem számít.
2017. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el semmilyen hormont/gyógyszert szedni? Nem iszol egy rakás cukros löttyöt, amíg sétálgatsz órákat? Nem éhezteted magad és kezdtél el raktárazni, mert a plusz mozgás miatt a szervezeted vész tartalékol?
2017. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem semmilyen gyogyszert szedni,es csak sima mentes vizet iszom amit utanna ki is pisilek eleg hamar szoval nem vagyok benne biztos hogy viz :/
2017. júl. 27. 21:40
 4/6 idrzsupos ***** válasza:
100%

Mivel nagyon sok a pajzsmirigy-beteg, enyhe pajzsmirigy alul működés okozhat víz visszatartást (nem is víz, hanem egy fehérje féle- ún. myxoedema).

A másik lehet kánikula, sósabb evés, esetleg nőnél terhesség, depi, egyes kajákat a szervezet nem ugyan annyi energiával és sebességgel dolgoz fel....aztán gyógyszer hatás és sok más, de ezek a leggyakoribbak.

Annyi biztos, hogy az emberek nagy része 2-3x annyit eszik, mint amennyire szüksége van, a kaja élvezeti cikk ma.

Az otthon semmit tevés mellett is fogyás, vagy épp egy hétig semmit nem evés és semmi fogyás mind arról szólnak, hogy a szervezet ragaszkodik a súlyhoz, amit "megszokott"- ha valaki pl. hirtelen nem mozog, nem eszik vagy épp fordítva - a szervezet az anyagcserét gyorsabbra-vagy épp lassabbra állítja, ezért nem olyan az evés- mozgás változtatása, mintha szimplán vizet öntenénk egy pohárba- tehát nem ilyen mechanikus.

2017. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 idrzsupos ***** válasza:
Ja, az inaktivitás az izmokat sorvasztja, a csontokat ritkítja- így csökkenhet a súly- emberfüggő, hogy mi dominál.
2017. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. júl. 27. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!