Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez az étrend megfelelő nekem?...

Ez az étrend megfelelő nekem? Fogyhatok?

Figyelt kérdés

Van egy személyreszabott, 1600 kcal-os étrendem. Ezt az étrendet még akkor kaptam, amikor 56 kg voltam, és az aktivitásom napi 70 perc sétából állt. Mindezek előtt szüleim elváltak, és ez költözéssel járt, ezért hagytam abba focit. 7 hónapig nem is találtam csapatot, ahová menni tudtam volna iskola mellett, és az is kérdéses volt, hogy a városban maradunk-e, mert mamánál laktunk ideiglenesen. Előtte már túlvoltam egy koplalós időszakon, egy bulimiás időszakon és egy anorexiáson is. Aztán ebben a 7 hónapban visszahíztam minden leadott kilót. 55-nél álltam egy kicsit, viszont azóta, konrkétan 4 hónapja jojózik a súlyom. Voltam már 54 is, most meg 64. Felváltva koplaltam, és zabáltam. heteken keresztül mégohzzá. Lassan rajöttem, hogy mindez amiatt van, mert egyrészt BMR alatt ettem, és amit ettem, azt sem étrend szerint, hanem üres kalóriákból vittem be (gyors felszívódású ch, nem elég fehérje, kevés vitamin stb). Ennemk az az oka, hogy világéletemben kövér voltam, és amikor le is fogytam, akkor is sajnos továbbra is annak láttam magam, mert kisebb koromban nagyon sokat csesztettek ezzel. És berögzülten elkezdtem félni az evéstől.

Ma szintén egy jó nagy zabálás után határoztam el, hogy nem is fogyókúrázni fogok, hanem életmódot váltani. mert ez így nem mehet tovább. Neki szeretnék mindennek fogni már étrend szerint, hogy ne forduljon többet elő a minőségi éhezés.

Kérdés az lenne hogy ezek alapján megfelelő-e nekem egy 1600 kcalos étrend?

161 cm - 60-64 kg

heti 2x2 óra foci (ebből az egyik igen könnyed)

heti 1x2 óra kevert harcművészet (változó intenzitású edzések)

továbbá tervben van erősítés gyanánt heti 3x20 p futás kezdetben - majd növelem,

és heti 2x1 óra bicikli

52-54 kiló körülre szeretnék lefogyni. Szerintem rengeteg víz lehet rajtam a mértéktelen evések után, így pár kiló már az első héten könnyen lecsúszhat. Ha ezzel így számolunk, akkor elérhetem-e a cél testsúlyt szeptember vége-október közepére?

16L



2017. júl. 27. 23:29
 1/1 anonim válasza:
0%
En ukko teát iszok es amellett dietaznom sem kell es fogytam tole
2017. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!