Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudtok alacsony kslóriatartalm...

Tudtok alacsony kslóriatartalmú ételeket írni? Hogy nézzen ki egy 1600 kalóriás nap evés szempontjából?

Figyelt kérdés
Kb 1600 kalóriát szeretnék egy nap enni, viszont nem tudom hogyan osszam be, meg még a kalóriatartalmakkal sem vagyok teljesen tisztában. Tudnátok íeni mintákat, vagy hogy esetleg ti mit esztek egy nap? Miben hány kalória van?

2017. aug. 16. 01:23
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nézd meg a kaloriabázis.hu- n

Ott könnyen ki tudod számolni( még azt is megadja hogy mennyi fogyás várható ezzel az étrenddel)

Csak beírod a Mit ettem ma? Mezőbe az étel nevét rákattintasz ha kihozza, megadja 100g- ban mennyi kalória van és ha beírod hogy te mennyit ettél (amit mérj le) és kiszámolja hogy abban mennyi kalória volt.

Az átlagos adagot nagyságát is.

2017. aug. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javaslom a kaloriabazis.hu oldalát, ott csak beírod az ételek, alapanyagok nevét meg a lemért súlyát és kiszámolja neked a kalóriatartalmat meg a fehérje-szénhidrát-zsír arányát és mennyiségét is.
2017. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggeli, vacsora 25 %, tízórai, uzsonna, 10%, ebéd 30%.

Matekozni te is tudsz.

Reggelire egyél zabot 50 grammot 1 dl tejjel, tk fahéj, 1 banán. 350 kcal

Tízórai, uzsonna 25 db mandula, 2 kis alma, 1 müzliszelet, 1 pohár joghurt stb... ezek a jók.

Ebéd: leves (zöldség, gyümölcs), valamiféle hús (pörölt, grill, sült, főtt) aztán egy kis marék barnarízs, vagy rizibizi, főzelék, krumpli, egy kis friss salátával, vagy savanyúsággal... leves kb 100 kcal, második 500 körül.

Vacsi meg legyen valamilyen túró (cottage chese, túrókrém édesen/sósan egyaránt) A lényeg h sok legyen a fehérje benne.

Én pl este nem tudok enni úgy, ezért az ottani kalóriákat átrakom tízóraiba vagy ebédbe, sokszor ki is hagyom a vacsit, de ez csak nálam van így (nem feltétlen ez a jó)

2017. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!