Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriabázis.hu-val 8 hónap...

Kalóriabázis.hu-val 8 hónap alatt 20-25 kg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokan ajánlották már nekem a kaloriabazis.hu-t fogyásra.

Szerintetek egészséges szeptembertől, áprilisig lefogyni kb 25 kgt? Naponta 1128 kalória.

Én nem az a hű de sportos alkat vagyok, hanem az itthon gép előtt ülős. Persze naponta olyan 40 perces séta lesz. + iskolában a 45-40 perces testnevelés óra naponta.

Ha tudtok valami jó itthoni fogyáshoz segítő gyakorlatokat is írni: pl fekvőtámasz, felülés, hasprés stb.

Hallottam minden félét, hogy a felülés az roncsolja a gerincet. Nem tudom,hogy ez igaz-e de én nem hiszek már senkinek sem ilyen dologban. Persze azért a ti tapasztalatotokat szívesen elolvasom.:)

Étrendben meg annyi változna csak,hogy naponta nem 2000 kalóriát ennék, ha nem 1128t.(persze néha néha biztos becsúszik majd valahogyan +20-60.)

Iskolaidőben persze ez szerintem jobban megfog valósulni, mert nyáron itthon ültem a seggemen, gépeztem-ettem és aludtam egész nap.

Sokan mondják,hogy stressz alatt is változik az életmód..

Azért szeretnék lefogyni, meg 1 év alatt hirtelen felcsúszott 20kg.

Sokan mondják,hogy eléggé meghíztam, és én jól tudom ezt, de nem tudom magamat rávenni.

Köszönöm a javaslatokat, ötleteket és minden jó tanácsot!:)

14/L, 168cm, 80-86kg.



2017. aug. 26. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Havonta 2-3 kiló fogyás egéazséges. Ha tényleg minden nap van tornaóra, amin tisztességesen dolgozol, akkor nem szükséges külön tornáznod is. Azért az a 20 kiló, ami egy év alatt "felcsúszott", kissé aggasztó. Igaz, hogy ebben a korban kissé meg van bolondulva a szervezet, de talán nem ártana egy-két vizsgálat, hogy rendben vagy-e.
2017. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz tartósan fogyni, ha sikerül is, 2yrs múlva mar 90 kilo leszel
2017. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyen kövéren nem is szabad túltornázni magad. a kalóriabázis nagyon nagy segítség, csak tudd betartani. ha annyit eszel, mint amennyit előír, akkor teljes a siker. aztán jön a neheze, tartani a súlyt..

kamasz vagy, könnyen felugrik tíz-húsz kiló..


ne feledd, se csoki, se cukor(ka), se pizza, se lángos, se disznótoros, se rizs, se krumpli, se kenyér, se lisztből készült bármi..nincs ám rágcsa, meg ez-az..csak diéta..


de meg lehet szokni..egy év alatt lement 15 kiló.

2017. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egy év alatt miért csúszott fel hirtelen 20kg? Az okot kell megtalálni, s azon változtatni, s megtartani, hogy tartós legyen.
2017. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Minden rendben van velem.

Voltam már régebben is átlagos vizsgálásokon.

A baj az volt ebben az elmúlt egy évben, hogy túl sokat ettem mindenből. Minden egészségtelent felzabáltam, ezért lehetett ez a nagy súlynövekedés:D

2017. aug. 27. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért voltak a nagy zabálások? Mert én inkább a kiváltó okokra gondoltam, az nyilvánvaló volt, hogy sokat ettél. De a stressz miatt volt? Unalmadban? Bánatodban?

Az eredményes fogyás nyitja, hogy a kiváltó okokat kezeld.

2017. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondhatni mind a háromban egyszerre.
2017. aug. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!