Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok errol a napomrol...

Mit gondoltok errol a napomrol? (Fogyas celjabol)

Figyelt kérdés

Reggeli: -tojasrantotta feherjebol 4 szelet 90%os csirkemell sonkaval

-150g bogyos gyumolcs

Tizorai: -gyumolcsturmix 50g zsirszegeny joghurtbol es 150g bogyos gyumolcsbol, hozza 7 szem mandula

Ebed: -kb 3-4dl zoldsegleves zsiradek nelkul

-100g fott tojasfeherje cottage cheesevel toltve

Uzsonna: -5 szelet 90%os csirkemell sonka

-1db light medve sajt

-25g zsirszegeny sajt

-50g tojasfeherje

Vacsora: -uborkas smoothie (uborka, alma, zeller, brokkoli, gyombergyoker)

-ugyanolyan toltott tojas mint ebedre csak felezve



2017. aug. 27. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Fehérjés koplalás. Zsírt is kell enni és kalória is kell.

Ajánlom az egész tojásokat, a tojássárgájában sok hasznos tápanyag akad és jól is laktat.


Persze makrókkal többet érnék, de mivel szinte csak fehérje némi szénhidrátszegény zöldséggel, gyümölccsel s pár gramm mandulával, eléggé koplalósnak tűnik.


De nem mindegy, hogy alacsony, 45 kilós inaktív, lassú anyagcseréjű leányka vagy vagy 120 kilós fizikai munkás, habár sejtem, hogy nem az utóbbi, de láttam már olyat is hasonló tervekkel.

2017. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Makrok:

117g feherje

107g szenhidrat

33g zsir

Jajj igen ezt elfelejtettem irni hogy a sargajat nem a fogyokura miatt nem eszem meg hanem mert egyszeruen nem szeretem es sose ettem meg

2017. aug. 27. 14:40
 3/7 A kérdező kommentje:
De koszonom szepen egyebkent a gyors valaszt. Mit ajanlasz akkor? Tobb zoldseg, gyumolcs? Melyik etkezesekre?
2017. aug. 27. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább kevesebb szénhidrátot ennék és több zsírt.
2017. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na akkor most?

Egyebkent 174cm 70kg vagyok

2017. aug. 27. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyümölcsöket felejtsd el, meg a magvakat a fogyókúra alatt. Nekem valahogy gátolták a fogyást.


Dehát mindenki máshogy működik!

2017. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 6 Azért gátolják mert tele vannak cukorral. Hiába vitamindús és természetes a gyümölcs, fogyókúra alatt ésszel kell vele bánni.
2017. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!