Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől sokat hízhatnék?

Ettől sokat hízhatnék?

Figyelt kérdés

Kampányhét van a sulinkban emiatt kb tömnek minket kajával.

Ha holnap tartanék egy kb 3000 kalóriás, jövő héten pedig 2 3000-5000 és egy 2000-3000 kcalos csalónapot, hízhatok annyit amit már kimutat a mérleg?

Amúgy súlyt tartok napi 1600-1700 kcallal.



2017. szept. 19. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogja mutatni, de nem lesz jelentős. 5000 kalóriát hogy tudsz megenni? Ilyen nagy lakoma van a suliban?
2017. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eléggé, minden szünetben aprósütik, péksütik, pudingot, pizza, süti, italok, stb. Egyébként ez kb a max amit bírok egy nap
2017. szept. 19. 20:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kimutatja a mérleg úgy értem, hogy már nem a feljött víz és salakanyag, hanem mondjuk met héttel utána is több lesték, zsírban hízok...
2017. szept. 19. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy átlag ember álalában 2000kcal-t éget. 1kg=7000-9000kcal.
2017. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én mindenhol azt hallottam hogy ez akkor érvényes ha lassan, minden nap többet eszünk és összejön ennyi felesleg, ha egyszeri vagy nehány alkalomról van szó nem számít...

Nekem pl volt már hogy végigzabáltam 3 napot (vagy nyaraláson 1 hétig minden nap napi 3000-4000 kcal) és egy héttel utána visszaállt a súlyom..

Ti mit tapasztaltatok?

2017. szept. 19. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyivel nem híznék kimutathatóan, de én azok közé tartozom, akiknek 1000 kcal plusz meg se kottyan, a hízáshoz több kell. Egyszer egy hónapig ettem ennyivel többet ugyanolyan aktivitás mellett és a mérleg semmivel nem mutatott többet. Ilyenkor nyilván begyorsul az anyagcsere. Fura, mire nem képes az emberi szervezet, mindenesetre sok ilyen ember van.


Nincs olyan, hogy egy nap alatt nem lehet hízni, dehogynem lehet, csak keveset, akkor is, ha 10-15000 kcalt eszel, mert az rosszul hasznosul a gyors áthaladás miatt s biztos nem is bír a test akármilyen gyorsan zsírba pakolni... Akárhogyan is, ezt már tesztelték, ilyen extrém napokon sem szokott 1-1,5 kilót hízni az ember zsírban, közel sem, pedig a számok alapján azt kéne.


A számok alapján fél kilót hízhatsz. A mérlegek sem feltétlenül pontosak ennyire, de főleg a testsúlyod bőven többet ingadozik s több evésnél több víz és salakanyag is jöhet. Szóval a mérleg mutathat ugyanannyit, 1 kilóval többet, 3-4 kilóval többet, nem lehet tudni előre.

2017. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Csak egy példa.. 1000 kcal szoktam enni egy nap, mozgás hiányos vagyok.. Nyaralás alatt megettem 1600-2200 kalóriát. Mindig kajakomat kaptam utána. 😂 azt hittem hizni fogok. Ez volt 8 napig.

Hazajottem és ledobtam 2 kilót. :O

A hirteleb caloria többlet úgy megterhelte a szervezetemer szerintem h sok energiát szuksegeltetett neki a feldolgozás. Csak így tudom megmagyarazni. 😂 kajasokkot kaptam.


Persze nem mindegy miből eszel ennyit.

Én nem eszek lisztet, se cukrot, se hust, se tejet. Zöldségek voltak gyumolcsik, 🥔 krumpli rizs ennyi kb

2017. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!