Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért hízok még mindig?

Miért hízok még mindig?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal,hogy 12 éves vagyok ( tudom, fiatal,de elsősorban nem ez érdekel :D )

160 centihez 60-61 kg,ami tudom,hogy sok. Nyár közepén elkezdtem kalóriát számolni,igyekeztem minden nap mozogni és már a második napon látszódott a változás. Aztán elmentünk két hétre Olaszországba és persze pizza ,tészták,fagyik stb. Visszajött minden.


Novemberben megyünk uszodába az osztállyal és szeretnék addigra fogyni pár kilót,el is kezdtem újra. Már öt napja csinálom ,de semmi,hízok mint az állat.

1000-1100 kcal egy nap, 70 g fehérje, 50-70 g ch, 60g zsír. Igyekszem minden nap mozogni valamit ( futás,lovaglás,erősítés ) , de tényleg semmi. Tény,hogy alig iszok, illetve reggel eszek kb. 200 kcalt, majd délután kettő vagy négy óra után az összes 8-900-at.

Most pár száz kalóriával kevesebbet eszek,mint nyáron,ezért sem értem a hízás okát. Nem ehetek többet,mert eddig is csak kb. 1200,1400-at ettem,amivel ugyebár nem fogytam,sőt..

Ja és amit megeszek az többnyire egészséges, nem eszek csokit meg ilyeneket.

Tudnátok segíteni?


2017. okt. 12. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
növésben van a szervezeted, a bevitt kalóriáid nagyon kevesek. 12 évesen nem kell fogyókúrázni egyáltalán, mert változó a szervezeted.
2017. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert h..lye vagy. Több kalóriát kéne bevinned és FEJLŐDŐ SZERVEZET VAGY!!


Lehet, hogy nem is zsír van rajtad, hanem izom.

pl.: [link]

2017. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
zsír van rajtam,az egyszer biztos :) Nem a mérleget nézem,az nem érdekel,viszont látványra se fogytam :D
2017. okt. 12. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Egyél naponta 5* kis agadokat.

Vacsira akkor mondjuk hust salival főtt tojást túrot.

Este már tényleg keveset de ezeket eheted.

Fejlődő szervezet vagy,neked csak okosan szabad fogyozni.

De probáld meg ezt szerintem igy sikerülhet.

2017. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma vacsira 100 g párolt csirkemellet ettem 137 g spáros francia salátával ( édesítőszerekkel) . Reggelire például tonhalat egy szelet puffasztott rizzsel :/
2017. okt. 12. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1000 kcallal nem fogysz, akkor nagy baj van. Hízni észrevehetően nyilván nem tudsz így.

5 nap alatt SEMMIT nem láthatsz a mérlegen reálisan. A testsúlyod sokkal, sokkal többet ingadozik, jópár hét kell, hogy ténylegesen láthasd a változást. Nem hízol, ebben biztos lehetsz.


Hogy csoki vagy sem, az a kalóriaegyenleg, tehát a hízás/fogyás szempontjából mindegy. (A csoki szerintem full egészséges, ha nem cukros, sokkal rosszabb ételek vannak.)

2017. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha így sem megy keress fel egy diedetikust. De ilyen neten lévőt...

Ha Pesti vagy akkor pl a sporkorházban találsz. Neki értenie kell ehhez.

Ha tényleg nem éhezteted a szervezeted és így is hízol állhat pajzsmirigy is a háttérben.

De ha kiéhezted a szervezeted akkor az azért van.

2017. okt. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 nap...Pls...tényleg nagyon fiatal vagy.

[link] Ide regisztrálj be. Sok sikert

2017. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon követem a fogyókúrát :)
2017. okt. 13. 18:52
 10/10 anonim válasza:
Szerintem tényleg lehet valamilyen anyagcsere problémád a leírtak alapján, esetleg pajzsmirigygondod. Ha a szüleid partnerek a problémádban, akkor érdemes a háziorvost/ egy jó endokrinológust/ egy nagyon jó dietetikust keresned, már egy vérvételből nagyon sok mindent megtudhatsz és lehet, hogy életre szóló koplalást előzöl meg. Igazad van, hogy nem akarsz elhízni, de ebben az életkorban nagyon óvatosnak kell lenni a fogyókúrákkal, egyrészt mert növésben, fejlődésben vagy, másrészt könnyű étkezési, vagy testkép zavarokat kialakítani. Szerintem a leírásod alapján már megtettél mindent,amit "házi" körülmények között megtehettél,keressetek szakembert, aki segít!
2017. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!