Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vannak még itt ilyen hozzáállá...

Vannak még itt ilyen hozzáállású emberek? Ti milyen gyakran tartotok csalónapot?

Figyelt kérdés

Általában szigorú (napi 1000 kalóriás) diétát tartok, de ha pl elhívnak cukrászdába, vendégségbe megyünk, stb., olyankor úgy vagyok vele, hogy arra a napra már úgyis mindegy, és mindent megeszek otthon is ami elém kerül.

Ti hogyan változtattatok ezen?



2017. nov. 3. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem kevés ez az 1000 kcal?

Attól, h "csaló nap", nem azt jelenti, h aznap ami eléd kerül, azt meg kell enned. Nálam a csaló nap annyiban merül ki, h 1 nap, 1 étkezéskor azt eszek, amit mondjuk már nagyon ennék: lasagne, hamburger vagy hasonló olyan dolgok amik a fogyókúrába nem férnek bele.

Nagyon nem mindegy, h mennyit eszel a tiltott kajákból aznap, amikor megengeded magadnak a csalást. Így értelmetlen sanyargatnod magad nevetséges 1000 kcal-val. A 2x-ét megeszed a csalónapon és a szervezetedet leterheled a hirtelen sok cukorral és szénhidráttal. Ezzel max egy jó kis gyomorfekélyt kapsz.

2017. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ennél többel már nagyon lassan fogynék, ugyanis 2-3 kg-t kéne már csak leadnom (most vagyok 52 körül, 168 cm-hez).
2017. nov. 3. 10:18
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Na akkor most megosztok veled egy kis infot. Hány éves vagy????


A BMI szerint (tudod mi az a BMI egyáltalán?), 18,42 az indexed, ami soványságra utal. Hova is szeretnél fogyni? Egyáltalán tisztában vagy, h miből mennyit kell bevinned? H a szervezetednek mire van szüksége?

Imádom az ilyeneket, akik vakegér módjára "fogyóznak" és azt sem tudják, h mi az egészséges. Leírnád, h mit eszel 1 nap? Kíváncsi vagyok. Szerintem neked ezzel a súllyal nem fogynod kell, max formásodnod.

2017. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni??? Neked nem fogynod kell, hanem az anorexiádat kezeltetni.
2017. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ezer kalória nagyon kevés, ki vagy éhezve, persze, hogy szükséged van csalónapra, mikor dőzsölsz. Ha kicsit emelnéd a kcal mennyiséget, akkor nem lennél így kiéhezve azokra a kajákra, amikkel csalsz. Ha megeszel mindent, ami eléd kerül, az már kontrollálatlan falás, aminek oka van. és nagyon káros, amit művelsz.
2017. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te hány kiló szeretnél lenni? Csak mert betegesen sovány vagy súly és magasság alapján. Nem inkább edzeni kéne koplalás helyett? Mert amit te csinálsz, az koplalás és zabálás felváltva, a lehető legegészségtelenebb életmód.
2017. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem emeld meg lassan 1600ra,az a normalis kb.Amugy a kerdesdre valaszolva igen ugy csinalom ahogy te,tudom hogy holnap megyek baratnom szulinapjara szoval itthon sem szamolom mit eszek mert minek este ugyse fogom tudni mi mennyi! Egy heten egyszer belefer az ilyen velemenyem szerint,de mindenkepp ajanlom h emelj kcalt,abba mar lehet beleferne valami edesseg is siman.
2017. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nincs csalónap. Onnantól, hogy egyszer csalnék, mindig csalni akarnék... így elengedem a témát és egy kocka csokit sem engedek meg magamnak, mert nálam ott borulna minden.
2017. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#3 Általában 3 szendvicset, egy pohár tejet és 2 zsírszegény joghurtot.
2017. nov. 3. 13:12
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Jesszus. Hagyd abba, légyszi!!! És tényleg kezelni kéne az anorexiádat.
2017. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!