Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Le szeretnék fogyni karácsonyi...

Le szeretnék fogyni karácsonyig! Ezzel a módszerrel mennyit fogyhatok? Hétfőn kezdem!

Figyelt kérdés

Étrendem:

-reggeli(5-fél 6 között): 1db tojás vagy ugyanennyi light sajt + 1szelet sonka vagy fél szál virsli(25gr) + zöldségek(paradicsom, paprika stb) + egy csésze(kb 3dl) cukormentes zöldtea

-tízórai(fél 11 fele): 1db gyümölcs+fél liter 100%-os vagy rostos gyümölcslé

-ebéd(3 óra tájban):párolt zöldség vagy friss vegyes saláta vagy zöldségleves tészta nélkül

-vacsora(edzés után, kb fél 10 fele, tudom, hogy késő, de sajnos csak így tudom megoldani):1kispohár(125gr) natur, zsírszegény joghurt vagy kefir vagy kevés túró + 1szál sárgarépa.


Edzéseim:

Hétfő, szerda és péntek itthon edzek, kedden és csütörtökön terembe járok edzésre(önvédelmi edzés, alkalmanként bő másfél órás).

Hétfő:lábedzés(guggolás, kitörés, vádlizás)

Szerda:has és fenék(felülés, hasprés, lábemelések)

Péntek:kar és hát(törzsemelések, plank, fekvőtámasz)

Mindhárom nap szökdelek helyben páros meg váltott lábbal 15percet.

Hétvégén van időm sokat sétálni és futni is elmegyek egyik nap 6-12km-t meg lehet, hogy biciklizni is elmegyek.



2017. nov. 5. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez nagyon kevés, alig viszel be fehérjét. Reggelre a tojás+zöldség jó, én még egy kevés összetett ch-t vinnék be (pl egy szelet teljes kiörlésű kenyér). A tízóraira a gyümölcslé nem a legjobb, teli van cukorral de ez még belefér, viszont szerointem későn van az ebéd. Ebédre pedig a saláta mellé egyél meg 2 szelet natúr csirkemellet vagy valami halat legalább. A vacsi szerintem okés.
2017. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy? Hány éves vagy? Hány cm a testmagasságod? Sportoltál már valaha? Ha igen mit, milyen szinten, mennyi ideig? Ez mikor volt? Fogytál vagy híztál vagy stagnált a súlyod? Mennyit fogytál vagy híztál? Eddig milyen étrendet követtél vagy mit ettél általában egy nap és mennyit? Van valamilyen speciális táplálkozási igényed/szükségleted? Ezek nélkül nem lehet a makróidat sem kiszámolni így nincs értelme az egésznek! Ebben az étrendben nincs normális szénhidrát bevitel sem. Pedig nem kell hinni a médiának ha jó forrásokból(pl: Basmati rizs, zöldségek, zabpehely stb.) viszed be. Ezt az étrendet nem fogod tudni normálisan tartani de amúgy se lenne semmi értelme.
2017. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hány kiló vagy? Hány éves vagy? Hány cm a testmagasságod? Sportoltál már valaha? Ha igen mit, milyen szinten, mennyi ideig? Ez mikor volt? Fogytál vagy híztál vagy stagnált a súlyod? Mennyit fogytál vagy híztál? Eddig milyen étrendet követtél vagy mit ettél általában egy nap és mennyit? Van valamilyen speciális táplálkozási igényed/szükségleted?

65kg, 17 éves, 158cm. Zumbáztam másfél évet, még régebben. Egyszer fogyok, egyszer hízok, pár kilókat le föl. Eddig összevissza ettem, amikor épp időm volt és éhes voltam. Volt, hogy alig, volt, hogy szinte egész nap. Emiatt kicsit ki is készült a gyomrom, sokszor van hasmenésem stb.

Úgy tervezem, először ráállok egy normálisabb, egészségesebb, diétás étrendre, mellette mozgok, aztán majd egy "nem diétásra", de beállítom a rendszerességet.

2017. nov. 5. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlatokat végzel fenékre és karra?
2017. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Különféle lábemeléseket. Oldalra, kirúgás, hátra fel, belsőre is stb. Illetve guggolás, kitörés.

Karra fekvőket, 2-3kg-os súlyzókkal gyakorlatokat meg plank.

2017. nov. 6. 23:40
 6/6 anonim válasza:
Hogy megy a dolog? Drukkolok, hogy elérd a célod!:)
2018. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!