Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogytatok le és értétel...

Hogyan fogytatok le és értétel el az álomalakotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne azoknak a tapasztalata, akik 10-15kg vagy ennél többtől szabadultak meg. Hogy csináltátok? Mennyi idő alatt értétek el? Mi motivált benneteket?


Én most L méretről hajtok a hőn ámított S-re :)



2017. nov. 8. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy születtem, és azóta is tartom a formám. :)
2017. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Én 11kg-tól szabadultam meg 4hónap alatt, ez kettő ruhaméretet jelent. Nagzon jó edzéstervet és étrendet követtem.

2017. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a tavalyi év folyamán 13 kilótól szabadultam meg :) kalóriaszámlálással,sok sporttal,gyümivel és csirkehússal! :)

17/L

2017. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
12kg-ot fogytam 6 hét alatt napi 300 kcal
2017. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia! 12 kg-ot 5 hét alatt. A következő képpen csináltam:

1.héten: méregtelenítés/tisztítás céljából nem ettem semmit, csak ittam. Napi 1 l zöldteát, kevés mézzel + napi 2 szűztea kapszula, emellé napi 2 l vizet megittam.

Először féltem belevágni, de utólag sokkal frissebbnek, fittebbnek éreztem magam tőle!

A következő 4 hétben heti 3x ettem(azokon a napokon, amikor edzettem, mert akkor tudtam, hogy biztosan lemozgom), ilyenkor reggel 6 és 7 között, maximum 500kcal-t, mert így tudtam biztosra menni. A többi napokon szintén zöldtea, de már méz nélkül magában és napi fél liter +2 liter víz. Az edzéseim Rubint Réka és Béres Alexandra videói alapján összeállított saját edzésterv volt, amit én írtam össze magamnak. Zsírégetős, mozgós, izzasztós program volt, másfél órás. Ezt, mint mondtam, heti 3x megcsináltam. Ennyi, igazából.

Ehhez egy rakat önuralom, kitartás, akaraterő persze elengedhetetlen volt.

A motivációm pár bizonyos személy, akik nagyon fontosak számomra. Ha kezdtem összeomlani, mindig arra gondoltam, hogy mennyire jó lesz majd, amikor újra látom őket.

Eleinte nehéz volt, 3.hét után viszont röhögve néztem a naptárat, hogy már csak két hét:)

Megcsináltam. Go mérleg-> -12kg. Másnap találkoztam a barátaimmal. Mennyország volt az a nap. Megérte:)

2017. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó: Megkérdezhetem, hogy ez mikor volt? Azóta jött vissza valamennyi?

Kérdező: Bocsi, sajnos nem tudok neked nagyon segíteni. :/ Én jelenleg futok heti 2-3-4 alkalommal (mikor hogy), edzés után pedig tök jó, mert nem kívánok semmi kaját. :)

2017. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!