Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csökkenthetem a testzsírszázal...

Csökkenthetem a testzsírszázalékomat súlyvesztés nélkül?

Figyelt kérdés

165 cm/54 kg vagyok, több netes kalkulátor szerint kb. 18,4% a testzsírom. Sajnos az utóbbi időben jött fel egy kis zsír, legalábbis a derekam vastagabb, de gyanús, hogy csak vízvisszatartás, mivel a teljesítményem javult. :)

A testsúlyom rendben van, de szeretnék formásodni, egyszerűen nem látom a tükörbe nézve azt az ideális testet, amire vágyom.

Heti 2x 1.5 órát küzdősportolok, és 2x1 órát konditerembe megyek, ahol általában 2km-t futok, súlyzózom kb 35 percet legalább, és utána levezetésként megyek 100 "lépcsőfokot" ('floor') taposógépen.


Ha a szintentartó kalóriabevitelemet eszem (kb 2200 kalória, elég pörgős-rohanós életem van, és péntekenként viccen kívül 10 kg cuccot cipelek suliba ><) sikerület vékonyabb derékra is formásabb testre szert tennem?



2017. nov. 10. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Izmosodj☺ ahogy leirtad,szerintem eleg sokat sportolsz, szoval a zsir hamar le fog csokkenni☺
2017. nov. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 vok es igen persze h sikerulhet akkor is ha normalisan eszel es nem fogyozol. Csak mozogj sokat☺
2017. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sikerülhet. Egyszerűen sok mozgás, pl.lépcsőzés formálja a lábakat, feneket és lift helyett választhatod.

Sok sikert🤗

2017. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.Testkompozíció átalakításnak nevezik.

Kevés kalória pluszos étrend kell hozzá és izomfejlesztő edzés.A legegyszerűbb módja a konditermi súlyzós edzés,teljes test heti 3x.

2017. nov. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak! :)

Ment a zöld kéz :)

2017. nov. 18. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!