Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megettem két zacskó chipset...

Megettem két zacskó chipset és egy tábla tejcsokit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma még ezen kívül:

Gabonapehely tejjel egy kistál, pár szem keksz, 2 narancs, 2 kakaós csiga, ebédre fasírt párolt brokkolival és céklasalátával.

Ezt is sokalltam már, de a családom filmezés közben bontogatta a chipset és és is megettem 2 zacskóval.. Utána mérges lettem, járkáltam a lakásban, közben egy tábla csoki is lecsúszott...

Nagyon ideges vagyok, mi a fenét tegyek?? Valaki segítsen! 😣


2017. nov. 11. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Mit tegyél?

Cipzárt a szádra.. neharagudj, az én családom is képes iszonyatosan egészségtelenül élni, de mint fő motiválóerő ezt kordában tartom. Péksütiket, csipszeket,csokis,cukros dolgokat elhagyod nem lesz semmi gond.

Gondold mindig át hogy megéri e az a fél percnyi élvezet azt hogy elhízz, vagy azt hogy évekig küszködj a fogyással.

2017. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Kezeltesd magad.
2017. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Első vagyok. Ha ilyet tennél, bár nem teszek, körbefutottam volna a várost hogy legalább az egyik chipset ledolgozzam. Vagy mininum összeragasztom a fogam hogy ne tudjak enni egy hetig. De komolya .. önuralom..
2017. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd kb. egy óra múlva tudni fogod..:P óra indul. Emlékezetes percek lesznek de legalább legközelebb nem kell ezen rágódnod..
2017. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kõszi..

Utolso ezt h èrted?

2017. nov. 11. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy volt ebéd, mert amúgy leginkább cukrot ettél cukorral s némi zsírral...

A kérdés, hogy ez mennyire gyakori. Mert ha extrém néha összejön egy ilyen nap, nem ideális, de nem vészes. De ha gyakran eszel így, az nem jó étrend. Nem írom, hogy pocsék, mert azért viszel be különféle tápanyagokat, de a fehérjét azért keveslem, kivéve, ha sok fasírt volt, a cukrot pedig sokallom.


Idegeskedni nem kell, holnaptól egyél jobban :)

2017. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kb így ettem évekig. Naponta 2 zacskó chips, 1-2 tábla csoki néha üveg nutella azért mellette ettem regglit,ebédet normálisat. annyira nem híztam el,de jött rám masszív háj xd Most 4 napja diátzom :DD annyira szegtem meg,hogy tegnap ettem mozi popcornt,de amúgy jól tartom és mozgok is mellette. Nem eszek csokit meg semmit amit nem kellene.
2017. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kiszarnám a helyedben
2017. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A csokira annyit tudok mondani hogy par napig nem eszel es erezni fogod h nagyon ennel akkor kell legyoznod magad es utana kivanni sem fogod a csokit
2017. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!