Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szeretnék segítséget kérni....

Szeretnék segítséget kérni. Le szeretnék fogyni kb 10 kg-t, de még sosem fogyókúráztam. Van esetleg egy korrekt honlap vagy bármilyen forrás ebben a témában, ahonnan tanulhatok arról, hogy mire érdemes figyelni, ilyesmi?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gugli a barátod. Hány kg. vagy?
2017. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És hány éves...?
2017. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 healtherapy válasza:

Szia!

Az életmódváltás a legjobb! A fogyókúrák mivel átmenetiek, utána könnyen visszatérhetsz az eredeti állapotba és nemcsak kárba megy a munkád, de az egészségednek sem jó. Hagyd el a cukrot és fehér lisztet első lépésként. Lehet finomakat enni, ha megválogatod helyesen az alapanyagokat. Mindent lehet egészségesen helyettesíteni. Fogyassz sok folyadékot (vizet, natúr teákat). A táplálkozáson felül pedig a mozgásra kellene heti 3-4 alkalommal időt fordítani.

2017. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

75 kg vagyok, 164 cm, es 27 éves.

Bocsi, nem tudtam, hogy ezek fontosak.

Nyilvan nezegettem a netet, de ertelmes, atfogo forrast meg nem talaltam.

2017. nov. 13. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Cukorra szüksége van a szervezetednek, nehogy elhagyd. Arra figyelj, hogy mennyit eszel belőle. Fehér lisztet is nyugodtan ehetsz. Mozogni kell és megnézni, hogy miből mennyit eszel.
2017. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek :)

Nincsenek esetleg olyan honlapok, amik komolyabban foglalkoznak a temaval, akar az elmeleti hatterrel?

Nem tudom tenyleg merre induljak azt leszamitva, hogy kevesebb kcalt vigyek be, mint amennyire szuksege van a sulyfenntartashoz a szervezetemnek. De ez igy kicsit keves info nekem. Szeretem megtervezni meg atlatni a dolgokat

2017. nov. 13. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Kaloriabazis.hu

Mennyi kaloria.hi

2017. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2017. nov. 13. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:

lifetilt blog.

ott feketén fehéren le van írva minden, kicsit alpári a stílusa az írójának, de ha nem vagy érzékeny és nem veszed magadra, akkor sok hasznos dolgot kimazsolázhatsz

2017. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

LifeTilt helyett magyarul inkább a Shop Buildert javasolnám, ott emberszámba vesznek és nem akarják veled megvetetni a túlárazott cuccaikat sem. (shop.builder.hu/builder-hu-cikkek-a0)

Vannak kifejezetten nőknek való cikkek is, összeállított étrendek és edzéstervek, és sok alap dolgot leírnak tudományos háttérrel együtt. Kiindulásnak, ismerkedének szerintem tökéletes.

2017. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!