Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 kérdés lenne. Az egyik hogy...

2 kérdés lenne. Az egyik hogy hogyan tudnék Dietas nutellás gombócot csinalni?

Figyelt kérdés
A masik hogy napi 6 kocka oreos milka dieta alatt jó? Van aki napi 1 tablaval fogy igaz nem eszik azon kívül mást akkor ezzel a 2 sorral én is tudnék és 1200 kcal a dietam.
2017. nov. 16. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

A Nutella nem diétás, a Milka csokoládé sem az.

Napi 6 kocka csokoládé pedig pláne nagyon sok diéta alatt. Az egy fél tábla csokoládé. Kapásból leettél 300 kalóriát a keretedből, tök feleslegesen.

Te is tudnál így fogyni? Akkor eddig miért nem sikerült? De hajrá, tömj be minden nap fél tábla csokoládét, aztán majd írj, ha lefogytál.

2017. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nutella tényleg nem diétás és a csoki is sok.Csinálj zabpelyhes túrógombócot az diétás és nagyon finom.Csokit meg egyszer egy héten vagy kéthétben.De qkkor sem egy táblával.Vagy egyél délelőtt egy túró rudit.
2017. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivelhogy a nutella alapból tiszta cukor, ergo nem diétás, így nehezen elképzelhető a "diétás nutellás gombóc".

A csoki meg rengeteg egy diétába.

Ha konkrét célod a fogyás, akkor csináld normálisan, vagy ne akarj fogyózni, mert abből semki jó nem lesz.

Lehet édességet enni, heti 1x egy keveset meg szabad engedni. De napi szinten ennyi csoki, az rengeteg, arról nem beszélve, hogy egészségtelen, még ha nem is fogyózol, akkor is.

Egyél egészségesen, kevés cukor meg fehérliszt, sok zöldség, sovány húsok stb.

Ha nagyon édeset kívánsz, akkor kevés gyümölcs, vagy édesítőszerrel helyettesítsd a cukrot, bár abból sem egészséges sokat bekajolni.

Remélem tudtam segíteni.

2017. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!