Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nutellát hogy építsem be a...

Nutellát hogy építsem be a diétába?

Figyelt kérdés

Ha ezen kívül minden étkezés tiszta tehát tk zsemle tojás csirkemell túró. Napi 20 g?

1000 kcal dieta

17/l/77 kg/166cm


2017. nov. 17. 06:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Hetente max. kétszer csavard le a kupakját, aztán vissza! Remélem tudtam segíteni.
2017. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Egy teáskanál zsemle, az igen karcsú lehet. A teljes kiőrlésű dolgok a világ legnagyobb kamuja. Amúgy úgy építsd be a Nutellát, ahogy a pörköltet és a somlói galuskát.
2017. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
A Nutella 50% cukor, a többi része meg nagyrészt zsír. Nehéz elképzelni, mennyire egészségtelen, hiszen olyan finom. Ne építsd be, te is tudod, hogy ez hülyeség. Ha nem eszed, idővel le tudsz állni róla, max. az eleje nehéz. De ha normálisan eszel, mozogsz, akkor semmi probléma nincs azzal, ha néhány havonta megeszel egy nutellás palacsintát. Nem kell beépíteni az étrendbe, de ha félévente megeszel három nutellás palacsintát például, elhiszed, hogy semmi bajod nem lesz tőle?
2017. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Kalóriaszámolás mellett totál mindegy, csak a napi kcal adagot ne lépd túl.

Egyébként biztosan nem telíteném a gyomromat ilyet gyári műanyag semmivel, ráadásul totál telenyomták cukorral, tartósítószerrel...

főzz magadnak sülttök-lekvárt!!! azt kend a zsömlére!

2017. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
* sülttök = sütőtök lekvárt (sárgarépával össze, nagyon finom csemege!)
2017. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hetene vagy kéthente ehetsz...na persze nem egy üveggel.

Nem mindenki tud lemondani az édességről, én sem.Minden nap eszek édességet persze megpróbálok egészséges alternatívákat találni.De mondjuk szoktam enni túró rudit....simán belefér.

2017. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy tudsz-e úgy fogyni, hogy a kalóriakeretedbe beleépíted a Nutellát.


Sajnos én a péksütikkel vagyok úgy, hogy bár a kalóriaszám belefér, a kitűzött makrókat nem lépem túl...Mégsem tudok fogyni úgy, ha fogyasztom őket. Ezért raktam rá őket tiltólistára.


22/N ~ 167 cm/ 67 kg

2017. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha 1-1 teáskanál belefér. Ti nyilván mindig egészségesen esztek, zöldséget zöldséggel meg fehérjét fehérjével... -.-
2017. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem eszek totál egészségesen, én is számolom a kcal-t, és ha valamire elcsábulok, akkor az férjen bele a napi keretbe.

De pontosan a nutella az, hogy amikor megjelent a polcokon és én is megvettem... életemben többször nem veszek, annyira nem tudom értékelni semmire sem...

2017. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!