Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sos, elrontottam a diétámat,...

Sos, elrontottam a diétámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megettem reggelire kb 180g kakaós kuglófot, kb 2 ek mogyorókrémmel, 3-4dl tejjel.

Vettem be 4szem szűztea kapszulát, viszont sérülés miatt nem tudok sportolni, futni, biciklizni menni!

Ha csinálok sok felülést, lábemeléseket, súlyzós gyakorlatokat, avval érek el vmit??

Kérlek segítsetek!


2017. nov. 17. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd az eredeti terv szerint! De ha ilyen falásrohamaid vannak, akkor valószínűleg nem jó a diétád, érdemes felülvizsgálni. A testmozgás jó, de azt is terv szerint kell, nem aszerint, hogy épp mennyit ettél.
2017. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

NE szedegess be semmit, ne hajtsd agyon magad, mert attól csak rosszul leszel, hanem folytasd a normál étrendedet tovább.

EGY NAP alatt nem lehet "elrontani" a diétát.


Nem tudom, MILYEN a diétád, de ha ennyire ki vagy éhezve édességekre, akkor valami nem jó az összetételében!

2017. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát olyan, hogy napi 5x eszek, keveset, kerülöm a lisztes, cukros dolgokat, amennyire tudom és 6 után nem eszem. Mindennap fél órát helyben futok, ugrálok, guggolásozok + heti 3x edzek 1 órát, ami erősítő edzés.

Nem vagyok kiéhezve meg ilyesmi, csak ma házi kuglóf volt reggel és megkívántam nagyon, gondoltam egy kis szelettől nem lehet baj, ahha, aztán 4 kis szelet lett belőle, mindegOkre fél ek mogyorókrém meg hozzá ittam 2 pohár tejet.

Ezeket sose szoktam enni.

És nagyon megijedtem, hogy bajom lesz

2017. nov. 17. 11:36
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem azt csinálom, hogy ma már nem eszek, csak iszok csomo zöldteát, az nálam segíti az emésztést. Holnap mindenből felét eszem, mint amennyit szoktam és holnap utántól folytatom, ahol elcsesztem. :/
2017. nov. 17. 11:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért tör rád a falásroham. Ma már nem eszel semmit, holnap fél adagokat, aztán holnapután elkapod és megeszed a szomszéd macskáját, olyan éhes leszel. Egyél NORMÁLISAN!
2017. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ez kb 1000 kcal, még ehetsz ma akár
2017. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Áh, annál tuti több, meg tiszta ch cukor fujj.. Nem is kívánok semmit😖

Nem ezért ettem ennyit, mivel eddig betartottam az előírásokat, 6 hete és fogytam is 9 kilót. Még 11-et kéne.

2017. nov. 17. 11:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont erről beszélek. 6 hét alatt 9 kiló fogyás nem jó. Havi 2-3 kg lenne a jó sebesség. Ha nagyon erőltetett a tempó, jó eséllyel izomból is szépen fogysz.
2017. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát:/
2017. nov. 17. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen világos hogy rosszul csinálod, ez diétának hívott éheztetés. 6 után nem eszel (mégis miért?) bűntudatot érzel a még mindig normális mennyiség alatti fogyasztástól, magadat bünteted emiatt további ételmegvonással, az egészségesnél nagyobb ütemben fogysz stb.... egyértelműen látszik hogy amit csinálsz az többet árt mint használ. Látványos a fogyás, de egészségileg-fizikailag ártalmas, arról a mentális hozzáállásról nem beszélve amit az egész alatt tanúsítasz. Nemcsak beteges a fogyni akarás és annak elérése, de ez egyből vissza is fog ütni ahogy eléred a kívánt súlyt és szépen visszaállsz a normális étkezésre. Az éhezés után a tested raktározni fog és látványosan visszahízod azt amit lement és amiért hónapokon át feleslegesen szenvedtél.


Normálisan kellene enned és eleget, és drasztikusan változtatni a jelenlegi módszeren.

2017. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!