Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy tudnék fogyni?

Hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 164 cm és 53 kg.

Elösször is szeretném leszögezni hogy tudom hogy nem vagyok kövér.

Jelenleg kalóriaszámlálást használok és átlagosan naponta 1000-1100 kaloriát eszem attől függően hogy mennyit sétálok.

Szoval a problémám az lenne hogy a combom túl nagy a testemhez képest. Ezért máshonnan nem is szeretnék már fogyni direkt legfeljebb ha velejáró. Szóval megköszönném ha tudnátok olyan ételeket illetve gyakorlatokat irni amelyek kifejezetten vékonyítják a combot és segítenek elérni a “thight gap” kinézetet és nem izmosítják hogy nagyobb legyen.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2017. nov. 19. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
*thigh gap
2017. nov. 19. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Az genetika. A súlyod tökéletes.
2017. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Lehet hogy genetika de tavaly nekem is volt csak sajnos azóta híztam néhány kg-ot és az a combomra ment.

2017. nov. 19. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs helyi fogyás :/ Esetleg nézz neten 1-2 torna gyakorlatokat lábra és így formásodni fog :)
2017. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2017. nov. 20. 16:43
 6/7 anonim válasza:
Hasonló helyzetbe vgyok...csak én mindenüt meghiztam és szeretném leadni! Legaláb 10-20 kg!!!!
2017. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ooo

Sok sikert :) én max 5 kilot szeretnêk fogyni

2017. nov. 21. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!