Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Anorexiás lennék? Vagy ez...

Anorexiás lennék? Vagy ez bulimia? Van valami bajom? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Már hetek óta próbálkozom a fogyással de nem sok az eredmény.(legalábbis szerintem) de mikor pl. Fogyok 1 kilót még jobban beleélem magam és koplalok. Mikor éhes vagyok nem akarok enni mert úgy érzem el fogok hízni, és csak akkor eszek ha nagyon éhes vok. De vattát is szoktam enni h csillapítsam az éhségem. És mikor ettem utána hányni szeretnék hogy ne rakódjon le az ennivaló. Naponta többször ráállok a mérlegre. Általában kb 600 kalóriát szoktam enni naponta de van időközönként, hogy "halálra zabálom" magam. És mikor belenézek a tükörbe nem tetszik nekem amit ott látok. Állandóan kövérnek érzem magam annak ellenére hogy mindenki azt állítja h nem vagyok az. Jelenleg 164cm 51kg vok. Ez normális
2017. nov. 21. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Te is tudod, hogy nem normális, és haladéktalanul (konkrétan ma este vagy holnap) orvoshoz kell fordulni, mert életveszélyes. Pszichológus is jöhet, és közben gondold át a szüleiddel való viszonyodat.
2017. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Valami nagyon nem stimmel a fejedben. Mihamarabb beszélj a problémádról a szüleidnek, és keressetek fel egy jó szakembert!
2017. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
86%

A tinilanyok körében úgy látszik divat az anorexia. Minden második kérdés erről szól. A szüleidnek kene szólni, és ok elvisznek egy pszichológushoz ahelyett hogy itt kérdezel.

A vatta eves meg no comment. Az tényleg hülyeség.

2017. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Fordulj orvoshoz és pszichológushoz sürgősen, mert ez nem tréfa. A leírtakból látszik hogy sajnos biztosan anorexiás vagy.
2017. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi az hogy vattat eszel?? nem fulladsz meg?
2017. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Jo hir, hogy tudod hogy ez nem normalis. Szerintem is surgosen szolj a szuleidnek aztan a sulipszichologusnak/haziorvosnak, ok tudnak segiteni. A mostani sulyod teljesen rendben van. Kezdjuk ott, hogyha van benned kitartas, megtehetned, hogy naponta eloszor egyszer mered magad, majd mar csak ketnaponta, haromnaponta, stb.. aztan vegul elmulik a beteges meresi maniad. Ha megse erzed magad csinosnak/szepnek/vekonynak akkor vegezz tornagyakorlatokat. Izmosodj. Egyel naponta tobbszor kis adagokat. Es SZOLJ A SZULEIDNEK!!! Az eleted a tet. Remelem sikerul kilabalnod ebbol.☺
2017. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Jah es egyel minimum 1200 kcal-t. MINIMUM. Amugy az 1500-1600 lenne az idealis.
2017. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Beteg vagy. Vattát enni???? Gondolom, hogy ez nem is kérdés, hogy normális e.

A súlyod teljesen jó. Vékony vagy.

Egyél normálisan, mert tönkre fogod magad tenni.

2017. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Hogy a francba nem veszik észre a szüleid, hogy baj van????
2017. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy hogy nem vagyok vékony és nem előttük csinálom.
2017. nov. 21. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!