Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez milyen fajta mozgásnak...

Ez milyen fajta mozgásnak felel meg, mit válasszak ki kalória kalkulátoron?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy ilyen mozgással mennyi kalóriát égetek, és vannak kalkulátorok, de nem tudom, ez minek felel meg?

Amit csinálok:

20 perc torna, a gyakorlatokat intenzíven végzem, és a gyakorlatok között szusszanok pár mp-ig.

Guggolás, kitörés, V-felülés, páros lábemelés, hasprés, "hegymászás", csípő-híd, vállból fekvőtámasz, fekvőtámasz, hátra fekvőtámasz stb. Csak egy pár gyakorlatot soroltam fel, testrészenként 5-5 gyakorlatot végzek (lábra, hasra, karra, csípőre).

Mit válasszak ki a listákból, ez micsoda:

Aerobik, torna, erősítő torna?


Ami furcsa számomra: a kalkulátor szerint 20 perc intenzív tornával 127 kcal-t égetek, míg 20 perc rollerezéssel 162-t. Szerintem valami nem jó. (Kalória bázison szerepel ez az adat)



2017. dec. 1. 10:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Futás tényleg kilőve, nem szeretem azt a döcögő érzést közben. Ezért is kérdeztem a rollert, mert azt tervezek venni, és nagyon szívesen járkálnék vele, akár csak úgy is, sport céljából. Esetleg még gyors tempójú sétáról lehet szó, azt szeretem is, és egyébként is gyorsan szoktam menni.

Illetve felmerült bennem még egy kérdés. Ha ilyen kevés tornát nem kell jegyeznem kalória számláláskor, akkor mondjuk 10 szem földimogyorót se kell belekalkulálni a bevitelbe, hiszen az "nem jelentős mennyiségű kalória"?

2017. dec. 6. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!