Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet sikeresen lefogyni úgy, hogy az tartós is maradjon?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van, de mások véleményére is kíváncsi vagyok. Már kipróbáltam a koplalást 5 napig, lefogytam aztán 2 napra rá már vissza is jött...tudom, hülyeség, ezért abba is hagytam. Hogyan lehet tartósan lefogyni? Mikre figyeljek, mit ne egyek, mennyit mozogjak? Mik azok az ételek/italok amiből többet fogyasszak?

160 cm vagyok és majdnem 60 kg 15 évesen, ez szerintem több a normálnál, és sajnos látszik is rajtam...



2017. dec. 3. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Életmódváltással, az az egy, ami működik egy életen át.
2017. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mit takar pontosan az életmódváltás?

A fogszabályzóm miatt nem eszem édességeket, se csokit se sütiket, cukrokat, utálom a chipset, nem járok mekibe meg ilyen gyorskajáldákba, sportolok is. Akkor mégis mit tegyek, hogy hatásos legyen egy fogyókúra/diéta?

2017. dec. 3. 17:18
 3/7 anonim válasza:
kalória deficit ez a titka mindennek
2017. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen a lefogyási módszer, a lényeg a súlytartási módszerben van. Ez pedig abban áll, hogy egészen pontosan szabályozni kell a napi beviteli mennyiséget.
2017. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosítanátok? Mármint a mennyiségen.
2017. dec. 3. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizony, a súlytartási módszer számít, persze könnyebb s a legjobb, ha eleve életmódváltással fogy az ember.


A mennyiség egyéni, kérdező.

De 5 nap alatt nem lehet lefogyni, csak ha az emberen incifinci felesleg van. A súly jelentősebben változhat, de az nem fogyás, hanem nagyrészt salakanyag és víz...

2017. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kb így kellene festenie egy étrendnek...

Amúgy nem kell görcsösen mindent betartani, sportolni kell rendszeresen, és kell némi kis tudás a táplálkozásról...

Ha rendszeresen sportolsz, tisztán eszel, és csak akkor grammozgatsz, ha megszaladnak a kilók, akkor elkerülhetetlen a sportos testalkat.

2017. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!