Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi az ideális súlyom?...

Mennyi az ideális súlyom? Napi hány kalóriát kell ennem?

Figyelt kérdés
170cm magas 16 éves lány vagyok. Mennyi az ideális súly ehhez a magassághoz? Hány kcalt kellene ennem naponta?

2017. dec. 12. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, mert nem tudjuk, milyen alkatú vagy. Az 53 kg és a 63 kg is lehet normális, de ezzel, azt hiszem, nem vagy előrébb. A napi kalóriaszükségleted súlytartáshoz 1800 körül lehet. Ha fogyózni akarsz, akkor 1200 kalóriát vigyél be naponta, bár jó lenne tudni az adataidat.
2017. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen magas vagyok, vékony csontozattal. 56-58 kilóra szokott beállni a sulyom. (De néha ez 54, vagy 61 kiló. Ennél extremebben csak pár alkalommal voltam több, illetve kevesebb)

Napi szinten kondizo izmos ismerosomnek ugyanilyen magassaghoz már 60-65 kg az idealis. Nem mindegy. Az idealis energia igény is ezek fuggvenye. Nekem pl. 1600-1800 körül lehet. De en nem sportolok. Megint csak az izmos usmerosnek ez lehet, hogy 2500 kcal (ez most csak saccolas volt)

2017. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ideális súlyod ha vékonyabb csontozatú vagy 55-60 kg, ha vastagabb csontozatú akkor 60-65. Hány kg vagy?


Szerintem neked a súlytartáshoz 1700-1800 kcalt kell enned☺

2017. dec. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!