Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy kezdjek hozzá a gyógulásh...

Hogy kezdjek hozzá a gyóguláshoz? Írnátok tapaszalatokat? Milyen gyorsan híztatok vissza?

Figyelt kérdés
Aki gyógyult már meg anorexiából az hogy csinálta? Honnan indultatok és meddig sikerült eljutnotok? Én most vagyok 170 cm. Mennyinek kéne lennie a súlyomnak? Kérlek segítsetek! Ti anorexia után könnyen vagy nehezen szedtetek fel kilókat?

2017. dec. 22. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Piszok nehezen. Ettem egy csomót - jó, húst azóta nem bírom megenni -, mindent, és mikor 47-48 kilós lettem, elkezdtem sportolni.


53-54 kiló vagyok, de csak akkor, ha rendszeresen és sokat eszek, amint kimarad valamiért (pl. foghúzás) lefogyok 50 kilóra pár nap alatt.


Okés, én világéletemben csomót ehettem, és alig híztam, de ez néha kétségbeejtő.


28n (5 éve gyógyult anorexiás), 169 cm, 54 kg körül

2017. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En csak rajottem h hulyeseg az egesz es csak szarul erzem magam tole.Abbahagytam,46kg-osan mostmar 52kg vagyok es teljesen normalis testalkattal.Normalisan eszek (zsiros cukros dolgokat kerulom nagyreszt,de neha johet)
2017. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy erre van recept


en spontan gyogyultam meg ugy hogy nem akartam ..

azota se tudok visszafogyni pedig jo lenne -2/3 kg


44kg voltam es ugy 2 honap alatt lettem 50kg

vannak ezek a boltban kaphato fagyasztott pogacsak, azok nagyon hizlalnak szerintem az tette be nalam

pizza szinten, meki szinten es sorolhatnam ....

2017. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!