Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit fogyhatok így?

Mennyit fogyhatok így?

Figyelt kérdés

A napi alap energia szükségletem 1700kcal.

Sporttal naponta 1500kcalt égetek.

Minden reggel iszok egy csésze zöld teát(cukor nélkül, erősre főzve).

Minden este bekapok fél mokkáskanál őrölt fahéjat magában + megiszok 3dl vizet, amibe tettem fél citrom levét.

Minden reggel és este így zuhanyzom:30mp langyos víz-30mp hideg víz-30mp meleg víz.

Naponta kb 3órát tanulok/olvasok.

Naponta 3 és fél órát alszom.

Naponta 200kcalt eszem.

Január 31-ig fogom ezt tartani.

Kérdést fent található.

Komoly válaszokat szeretnék.

Előre is köszönöm



2018. jan. 12. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 200 kalóriát eszel? Jól értem? Az őrültség! Ne csináld!
2018. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Lemaradt:

17/L 158/60

2018. jan. 12. 23:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1000 kcal alá ne menj semmiképp! De ha intenzíven sportolsz, inkább 1500 kcal legyen naponta!
2018. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy csak jan 31-ig akarod ezt az őrültséget csinálni, addig talán nem halsz bele, és jöhet a februári fogadalom!

Napi 1500 kalt nem fogsz lemozogni.

A zöld teának, a fahájnak és a zuhanyzásnak semmi köze a fogyáshoz (ahogy a tanulásnak és az alvásmegvonásnak sincs, sőt, utóbbi kifejezetten káros)

A napi 200 kalória evés - no comment. Akkor inkább ne egyél semmit, és akkor hamarabb rájössz, hogy ez nem tartható!

Ez egy teljesen komoly válasz! Irreális célt tűztél ki!

Január 31-ig max. 1,5-2 kilót fogyhatsz, de ennek nagy része víz lesz!

2018. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hogy ha napi 3 órát tanulsz, akkor arra következtetek,hogy fontos vagy saját magadnak,tőrödsz a jövőddel,mert valamiért tanulsz. Na szóval ,akkor tőrödj már az egészségeddel is,és olvasgass a neten,hogy működik az egészséges hosszútávú fogyás,mert ez a legnagyobb hülyeséég amit csinálsz..
2018. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Alig 3 hétről lenne szó, de jelentős, látható változást szeretnék.
2018. jan. 13. 09:26
 7/13 anonim válasza:
Nem fogod elerni azt a jelentos valtozast. Egyetlen oka van: fizikailag lehetetlen. Zard be magad egy cellaba, ahonnan nem tudsz kitorni, mert ennyi kajaval, ennyi alvasmennyiseggel es ennyi sporttal max 2-3 napot adok neked, hogy a hutohoz ronts es befalj mindent amit latsz. Szoval inkabb felejtsd el. Nem igy kell lefogyni, nem fogsz ezzel semmilyen eredmenyt elerni es tonkreteszed magad. Azt nem tudom, hogy a napi 3 es fel ora alvast miert ennyinel huztad meg. Remelem tudod, hogy a szervezeted, tested alvas kozben alakul a leginkabb. Kevesebb alvas=sokkal lassabb anyagcsere, sokkal kevesebb fogyas.
2018. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Beteges amit csinálsz..!!

Ráadásul amit leadsz,az vissza is fog jönni.lehet hogy duplán

2018. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert ennyire van időm.
2018. jan. 13. 10:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi lesz 31-én, de ha ebbe belekezdesz, nem leszel olyan egészségi állapotban, hogy ott legyél.
2018. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!