Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyhatok így picit? Feszesebb...

Fogyhatok így picit? Feszesebb popsit szeretnék!

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, kb 48-47 kg és 163 cm (nem kevés, tökéletes, ugyanis itt állandóan azt mondják, beteges xd). A fenekem genetikailag túlságosan hátradomborodik (van ilyen, nézzetek utána), tehát van formája, kerek is nadrágban, de nem elég feszes :( meg picit nagyobb is. Olvastam, hogy gyökeresen változtatni rajta nem lehet, mert hátrafelé nagyobb lesz, de lehet alakítgatni.

Amit elkezdtem:

Mivel picit fogynom is kéne hozzá, mert zsíros, kevesebb kcal-t eszek. Eddig volt olyan 2000, most 1800 kb. Számolom, de nem pontosan. Többet nem merek csökkenteni, bár sokszor ez is bőven elég, sőt. Természetesen ráálltam a fehérjére is, amennyire tudtam, meg egészséges kaja.

Emellett jan. harmadika óta minden nap csinálom Rubint Réka popsi edzését, van, hogy többet, általában egy 20 perceset, a nevét nem tudom (youtubeon "3 2 sorozat" néven van fent), rendesen átmozgat, és eddig picit használt is, mivel valamivel emeltem a fenekem és határozottan feszesebb. Néha megcsinálom a cardio-comb, popsit is, rendesen leizzaszt.

Mást nem szoktam, marad a tornaóra :D

Amúgy az alakommal nincs baj, sőt. Ez az egyetlen problémám van. A combjaim is vékonyak (nem túlzottam).

Szóval szerintetek ez fog működni? Mit csinálok rosszul? Változtassak?

Elérhetem a cèlom úgy 3 hónapon belül? Kitartó vagyok :)



2018. jan. 15. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

1. Ne fogyj!

2. Popsijuk a kisbabáknak van.

3. A farizmod akkor lesz erősebb, ha guggolásokat, kitöréseket és hasonló gyakorlatokat végzel. Hogy Rubint Rékát nézed közben, vagy Arany Jánost, mindegy.

2018. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne szedned egy pár kilót, elég gebe lehetsz. Mozogj és lesz jó segged. Bár lehet inkább tanulni kéne, ne ez foglalkoztasson a legjobban.
2018. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kalóriaminuszban legyél, hanem ellenkezőleg emelj a kalória bevitelen. Mivel nem vagy túl súlyos (vékony emberen is lehet zsír) ezért szimplán csak sportolj, emelj a kalóriákon, jol lőd be a makrokat és jönni fog az a farizom.
2018. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 végzek azokat is

#2 minden vagyok, csak gebe nem :D a hasamon is felesleg van. Gebe az egyik osztálytársam, aki ilyen magas kb és vagy 5 kilóval kevesebb. A gyerek BMI is normálisnak tartja az én értékeimet.

Ja, és jól tanulok, amellett ezt is lehet csinálni, van, akinek még 3 edzése van egy nap, az is bírja.

2018. jan. 16. 05:54
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, akkor eszek annyit, mint eddig, cssak egészségesebben :D
2018. jan. 16. 05:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ártana egy edzéstervet kialakítani magadnak az,hogy Rubint Réka vagy XY-nak megnézed a popsi videóját és megcsinálod az nem edzésterv!Testnevelés órák azok csak viccnek vannak!

Egy edzéstervben van progresszió,fejlődés azaz a gyakorlatok az idővel fokozatosan nehezednek miközben te is erősödsz.

Legnagyobb hibát ott követik el a nők,hogy akik egyáltalán hajlandóak bmilyen mozgást is csinálni,azoknak a 90 %-a csak popsira,meg combra edz ,de azt is hogyan,jaj.

Tessék a felsőtested edzeni.


Pontosan mit is szeretnél elérni?

Egy jobb testet?Ahhoz viszont dolgozni kell,de ha van egy terved és kitartó vagy,akkor nagyon szép eredményeket el tudsz érni és máris az emberek 90%-nál jobban fogsz kinézni.


Ez a fenekes dolgot meg nem értem.Nem lehet,hogy vmilyen kialakult tartásbeli problémád van?

[link]

ÚGy néz ki,mint a 2ik képen ,mert ha igen,akkor azon kellene dolgozni,hogy helyre rakd.

2018. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt én is tudom. Pont ezért kombinálom, mikor kevésnek érzem súlyzós guggolásokkal, kis cardioval meg kitorésekkel.


Hogy mit szeretnék: Kisebb feneket. Ezzel együtt feszesebbet is. Nem akarok izmosabb felsőtestet, a hasam tökéletes, a karom is jó úgy, ahogy van, mellem még fejlődik gondolom. A combjaim is vékonyak (de nem annyira), pont jók, a vádlim se nagy. De ezekhez viszont annyira kidomborodik a fenekem, hogy nagyon aránytalan. Utálom. Ezért szeretnék legalább kisebbet. Van itthon ellipszis tréner, azzal nyáron egész jól alakítgattam a hasam is meg akkor lett kisebb és szebb a vádlim is. Fenék akkor annyira nem érdekelt, hogy feszesítsek is. Majd tavasztól ugyanezt akarom folytatni tehát: Heti 4-5-ször egy-egy óra intervallum ellipszis tréner edzés, ezt kombinálom hasizommal, és majd rájön a farizom is. Meg persze étrend, és a nyújtás alap.

Mit szóltok ehhez?


(most nem tudom elkezdeni, mert egy másik szobában van, amit lezártunk, mert hideg van. Majd tavasztól kinyitjuk.)

2018. jan. 17. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!