Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 177,6 cm és 76 kg (lány)...

177,6 cm és 76 kg (lány) vagyok.1300-1400 kcal heti 6 nap és a 7. nap csalónap (több kcal) megfelelő fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Mellette most elkezdtem heti 3-szor edzeni. A makrókat is számolom.

2018. jan. 17. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő, de ha nagyon bezabálsz a hetedik napon, lehet, hogy lassú lesz a fogyás. Majd meglátod.
2018. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így ok. De csalónapot az elején én nem tartanék, max akkor, ha megáll a fogyás, hogy kicsit megnyomjam a szénhidrátot,aztán megint megvonjam.

De ha csalónap alatt azt érted, hogy aznap nem nézed mit eszel, de maradsz 1300-1400-on, akkor jó lesz.

2018. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nem tudom hány éves vagy,de csak a magasság és kg alapján még az 1400 kalória is kevés. Kezd 1600-1700-al (fogsz fogyni azzal is) és ha nem akarod elrontani az egész heti munkád ne tarts csalónapot! Csak magaddal tolsz ki, hisz végre elszoknál a sok szénhidrátbeviteltől, de ha megint megdobod újra kívánni fogod a "csaló" ételeket és nehezebb lesz betartani a diétát.
2018. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jó, de edzés mellett ekkora magassággal és súllyal könnyen lehet igen kevés is. Én 76 kilósan 2 nap alatt kiéheztem volna ennyivel, az fix. De ha neked működik, az jó.


Nem erőltetném a csalónapot. Ha te ezzel tudod csinálni az egészet, belefér, de 3000 kcalt akkor sem kell betolni, ha egy súlytartó nap is megteszi (ezt nem tudhatom). S azt sem tudom, mi neked a csalónap. A többiek már említették, hogy ha akkor rossz szokásokat alkalmazol, az komolyabban akadályozhat, mint maga a plusz kalória.

2018. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A csalónap egyfajta anyagcserelöketet adna, h ne lassuljon nagyon be az anyagcserém.

Lehet, h tényleg 1600-zal kezdek inkább, mert az 1300-at már nem tudnám hova csökkenteni néhány hét múlva, ha megáll a fogyás...

2018. jan. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!