Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 47gramm zsírbevitel diéta...

47gramm zsírbevitel diéta alatt sok/kevés vagy megfelelő?

Figyelt kérdés

Egy helyen olvastam, hogy az egészséges zsírbevitel 60 és 70 gramm között van. Ez nem a diétázókra vonatkozik persze, hanem átlagosan.

Én diéta mellett 47grammot viszek be a szervezetembe és ez a következőkből tevődik össze:

1. a reggelim zsírtartalma ami mindig a tojásnak valamilyen formája (tükör, rántotta, főtt)

2. a tízóraim egy db proteinszelet

3. és az ebédemen belül: csirkemell minimális zsírtartalma, illetve a saláta öntett zsírtartalma

Vélemény?



2018. jan. 27. 22:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
53%
Nem sertésből írom de én sosem voltam híve a diétának inkább egyél rendesen és mozogjon többet :) nekem bevált
2018. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Adataid?
2018. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
47 gramm még jó, de 48 már borzasztó sok lenne.
2018. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Ahelyett, hogy élveznéd az életet... Óh, te szerencsétlen marha... Én meg itt szenvedek, hogy NE fogyjak a hülye pajzsmirigy-túlműködés miatt, te meg ilyen ökör vagy... A tojás még hagyján, de hogy a #%&-ba bírod ki, hogy minden nap ugyanazt eszed? Nem gondolod, hogy szerencsétlen szervezeted közben szenved a tápanyag- és vitaminhiánytól? (Gondolom, olyan majom vagy, hogy bekapsz napi 1-2 szem multihülyeséget és el is van intézve ahelyett, hogy a szervezeted a kajákból nyerné ki! Gratulálok, megtanítod a testedet bal#%&-ként működni...) Amit csinálnak páran, az egyenlő az öngyilkossággal... nem színezett tojáson, gyógyszeres-tápos csirke mellén, és "fogalmam sincs, hogy mit jelent" proteinszeleten kell élni, hanem mindenen, amit normális ember megeszik. Kezdve a sárgarépától a szarvashúsig, változatosan...
2018. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

47 gramm már megüti a minimumot a legtöbb embernél, nincs vele baj, ha az adott embernek az megfelel.


Én ma már, hogy nem vagyok kövér és fogyni akarok, általában 80-120 gramm zsírt eszem, ez számomra ideális. De nyilván van, akinek sokkal több kell, a többségnek pedig kevesebb.

Ki a sok zsírt, ki a sok szénhidrátot nem bírja, energia pedig kell.

2018. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
low carb high fat diéta és nem, hogy rohadt jó kajákat tudsz enni, de még fogyni is fogsz és nem leszel gyenge fosh. :)
2018. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyilván függ a paramétereidtől is. Nekem a napi bevitelem max 35 gr.
2018. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6: Nem mindenki fogy ketogénben, nekem sem szokott összejönni, nekem túl kevés a zsír (vagy a mozgás, ahogy nézzük), könnyű túlszaladnom. Persze sokaknak remek diéta, sokaknak nem. De az erőhöz nincs olyan sok köze általánosan, van, akinek pont kevés ereje van kevés ch mellett.
2018. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 4.-nek minden szavával egyetértek.
2018. jan. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha emellett a ch alacsony marad, akkor nem gond.
2018. jan. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!