Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hallottál már a Fimicutes...

Hallottál már a Fimicutes bélbaktérium törzsről?

Figyelt kérdés

A firmicutes törzs baktériummai lerombolták az ember mint kalória folóyszámla elméletet.

Ugyanis akinek túlszaporodtak a vastagbelében ezek, azoknak indokolatlanul magas a zsír építő hormonjuk, mert a baktériumaik termelik.



#mikrobiom #firmicutes #bacterodes
2018. febr. 15. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Most hallok először, de ez talán ne szégyen. Csak a Nature-ben megjelent közlemény összefoglalóját olvastam el, de abból nekem nem az következik, amit leírtál. Csupán összefüggésről írnak, ami nem feltétlenül oksági, lehet egyszerű együttváltozás is, egészen más okból kifolyólag. Ha meg picit is, felületesen ismered a mikrobiológia módszereit, akkor tudod, hogy mennyire lehet megbízni az ilyen vizsgálatokban.
2018. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hála annak, hogy válaszolni akarok neked megtaláltam azt amiről azt se tudtam hogy létezik, de nagyon örülök neki.


[link]

2018. febr. 15. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Az energiamegmaradás törvényét tuti nem írja felül semmilyen baktérium. Az ember anyagcseréjébe persze bele lehet avatkozni, az más.

De a zsírszövet létrehozásához kell egy csomó fölös energia, ez elkerülhetetlen.

2018. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne hidd azt, hogy a széklet energia mentes.

Bőven van még a székletben kalória.

2018. febr. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!