Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megfelelő nekem ez a diéta?

Saethon kérdése:

Megfelelő nekem ez a diéta?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jelenleg 171 cm és 115 kg vagyok, 1,5 hónapja elkezdtem diétázni, kalória bevitelemet lecsökkentettem egy nap 1500 kcal-ra, most egy hete elkezdtem edzőterembe járni ahol súlyzós gyakorlatokat csinálok és cardiózok. EZ alatt a másfél hónap alatt fogytam kb 7 kg-ot. Szeretném véleményeteket kikérni, hogy van-e min változtatnom, esetleg a kalóriabevitelemet növeljem kicsit. Előre is köszönöm a segitséget!

2018. febr. 16. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Kevésnek tűnik a kalória. A fogyási ütemet nem tudom, mert ha vizet is vesztettél, akkor még rendben van, főleg, hogy nem olyan kicsi a felesleged (bár annyira nem sok, hogy heti 1 kilónál több fogyásnál ne javasoljam, hogy lassíts).

Ha jól bírod, az megint más, mintha folyton éhes vagy, utóbbi esetben eddig sem tartottam volna ilyen alacsonyan a kalóriabevitelt.

Ha nem fogysz túl gyorsan és jól vagy, ez pont határeset, nálad sokkal kövérebb emberek is ettek már ennyit és tartósan elég gyorsan fogytak gond nélkül, de nekik ez már merész, az ajánlottnál nagyobb kalóriadeficit volt, amit ők bevállaltak s bejött nekik.

2018. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!