Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 8 hétig napi 1250 kalória...

8 hétig napi 1250 kalória mínusz! Összejöhet? (többi infó lent)

Figyelt kérdés

Sok fehérjét ennék természetesen,lenne heti 2 súlyzós edzés az elején,majd heti 3,és persze nagyon sok kardió edzés.Napi 1200-1300 kalóriát viszek be,a többi deficit sporttal lesz elérve.Nem érdekel az izomvesztés,bár edzeni fogok,és sok fehérjét viszek be,mert sok feleslegem van,utána úgyis tömegelnem kell.Mit gondoltok?167 cm és 67 kg körül vagyok egyébként jelenleg.

Plusz egy kérdés.Az intervallum edzés tényleg sokkal hatékonyabb kalóriafelhasználás szempontjából,mint a sima kardió edzés?!



2018. febr. 16. 10:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy nem érdekel az izomvesztés,hogy lemegy egy kicsi mondjuk a sok zsír mellett is netán a nagy kalóriadeficit,a sok kardió edzés miatt.Bár igyekszem ezt elkerülni minél több fehérje bevitellel és súlyzós edzéssel,már,amennyire lehet.
2018. febr. 16. 10:56
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, ami az izmokat illeti, eléggé képben vagy, tudod, mit vállalsz. Úgyhogy ez a te dolgod.

Ha tényleg ekkora lesz a deficited, akkor ugye heti bő 1 kg fogyás várható, főleg zsírból, egy kevés izomból. Azt majd meglátod, hogy bírod-e, én nem bírnám, de vannak erre kevésbé érzékeny emberek.

Kissé merész, nem ajánlható szálkásítás, de annyira nem vészes, mint amikor emberek eszetlenül csinálnak dolgokat. Ha emelsz a kalórián, ha elgyengülsz vagy valami, akkor én tuti nem beszéllek le az ilyesmiről. Sok embernek bevált már a kissé túlzott kalóriadeficit alkalmazása, persze még többnek nem.

2018. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!