Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy tudnám a gyrostálat...

Hogy tudnám a gyrostálat egészségesen elkészíteni?

Figyelt kérdés

Tehát a zöldségek mennyiségét növelném benne (ubi, paradicsom). A tejfölös szósz helyett kevés natúrjoghurtosat tennék rá. A krumplit ki tudom sütni olaj nélkül a sütőben szerintem. De a húst hogy süssem ki a lehető legegészségesebben? Milyen húst tegyek bele és hogy készítsem el? Az olaj amiben sütöm nagyon sok plusz kalória. Sajtot ki tudom hagyni annyira nem vagyok oda érte de ha találok valami zsírszegényt akkor talán rakok rá egy picit.

Már nagyon kívánom a gyrostálat és gondoltam elkészítem magamnak a lehető legkevesebb kalóriával. Köszi a tippeket.


2018. febr. 16. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Miért kéne a gyros tálra sajt???
2018. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
A zsír nem ellenség, én annak idején kókuszzsírral csináltam, rendes hússal. Én inkább a krumplit hagytam ki.
2018. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a krumpli nem a legjobb de anélkül nem az igazi. Én szeretném bekalkulálni egy napba legalább mert kívánom. Amúgy itt szoktak mindenhol sajtot tenni rá ezért írtam, de most ezzel nem akarok bajlódni szóval ki fogom hagyni. :D nyugi van
2018. febr. 16. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
A kalóriaszegény és az egészséges két különböző dolog... Én tuti nem spórolnám ki a zsírt.
2018. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
24%
Szia, mi úgy csináljuk hogy krumpli helyett bulgurt vagy barna rizst főzünk mellé. Én a csirkemellet ajánlom húsnak mert husok közül abban van a legkevesebb kalória. Sok salátát egyél mellé és arra natúr joghurtot tegyél valamilyen gyros fűszerrel, én tzazikival szoktam. (Ha csak salátát húst meg szószt eszel az a legjobb)
2018. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Csirkemell, gyros fűszer, oliva olaj. Sok zöldség, natur joghurt, bele só és fokhagyma, plusz pár szem sült krumpli.

Az enyém ilyen szokott lenni.

Amúgy nem kell félni a krumplitól. Kalória szempontjából, ha olaj nélkül készíted nem annyira nagy tétel, hogy hetente egyszer ne kerülhetne az asztalra.

2018. febr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát süsd olaj nélkül a húst is! Mi ebben olyan nehéz?

Mindig olaj nélkül sütöm és nem fogyókúra miatt.

Pulykagyrost szoktam csinálni tzatzikivel.

Megfelelő fűszerekkel majdnem olyan finom lesz, mint amilyet a görögöknél szoktunk.

2018. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!