Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így működhet?

Ez így működhet?

Figyelt kérdés

Január eleje óta diétáztam. Napi 1600Kcal figyelve a tápanyagok arányára, hetente 3x futottam annyit amennyi tőlem telt 15-20 perceket, s ha időben sikerült felkelnem tornáztam reggelente 15 percet. 94ről indultam mikor utoljára mértem voltam 86.7kg viszont nem látszott meg egyáltalán.

Most azt eszeltem ki, hogy mivel a súlyom már kisebb. És a diétát másfél hete abba hagytam (nem azt jelenti hogy ész nélkül elkezdtem zabálni)

hogy teljesen tiszta lappal indítok. Ebben kérném a segítségeteket.

Beiratkoztam egy konditerembe ahova hetente kétszer szeretnék járni edzeni.

Sajnos olyan munkarendben dolgozom, hogy 3 nap 12 óra munka 3 nap pihenő 3nap éjszakai meló.

A melós napokon az első kivételével egyszerűen nem tudnék edzeni így is 4 órát alszom.

Szóval az működhet ha Első melósnapon meló előtt kondi (oda vezető úton természetesen futva: 2km) utána két napig semmit és a 3 pihenő napból az elsőn és az utolsón is edzés. Kalóriabázissal számolva 2100Kcal alatt kéne egyek a heti egy kg fogyáshoz. Rendben lehet ez így? Ha éjszakás vagyok hogyan egyek? Reggel 8ra érek haza általában és kettőkor kelek. Egyem meg kettőtől éjfélig a napi étel adagot vagy felezzem meg olyan arányban ahogy ébren vagyok?

Előre is köszönöm nektek!



2018. febr. 17. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Az edzés jól hangzik úgy, ahogy írod.

A kalóriaigényedet majd meglátod, nem lehet tudni.


Aki éjszakás, az úgy eszik, ahogy tud és neki megfelel. Van, aki éjszakai műszakban úgy eszik, mintha nappal lenne s van, aki képtelen éjjel enni és korai vacsora után evés nélkül nyomja le a műszakot (aztán reggel beesik az ágyba és hamarosan arra ébred, hogy éhes, na ez a pont nem ment jól, ilyenkor érdemes lefekvés előtt enni valamit. de van, aki kibírja egyik estétől másik délutánig). Nézd meg, neked hogyan jobb.

2018. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Probáltam mindkettőt mikor a céghez kerültem 102 kg voltam. Egy év eltöltött idő után 79. De nagyon megszoktam már a munkát nem igazi kihívás fizikailag.

Kibírom ha nem eszek éjféltől reggelig viszont a 2000kcalt betomni egyszerre jó ételekből az nem kis feladat.

2018. febr. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!