Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyni szeretnek. Mit csinaljak?

Fogyni szeretnek. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szeretnek fogyni 3-4 kilot, viszont nem tudom pontosan mennyi kalóriát vigyek be a szervezetembe.

175cm vagyok 56 kg, lány,15 éves

Kérlek adjatok tippeket ti hogyan folytatok le illetve mennyi volt a napi kcal beviteletek? Kb. Május-június körül szeretnem elérni az 53-52 kg-ot.

A válaszokat előre is koszi:)



2018. febr. 20. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen bizonyos vagy benne, hogy fogynod kell? Ha van felesleged, akkor először is erősödj meg, mert brutálisan gyenge izomzatod lehet. Ezt gondolom a számok alapján, de ha extrém eset áll fenn vagy nem akarsz valamirevaló izmot, akkor nem szóltam. De kezd riasztóan kicsi lenni a súlyod, ha még ebből fogysz... Még ha fiatal is vagy, amikor azért kicsit más, mint idősebben.


Nem lehet megtippelni a kalóriabevitelt, az aktivitáson is múlik. 1300 kcal alá nem mennék, bár mivel te 15 éves vagy és bizonyára igen vékony, 1500 alá sem, nem tudom támogatni a nagyon fiatal, vékony lányok fogyózását. 15 évesen nem is számolnék kalóriát. Inkább mozogj többet, válts életmódot, egyél tápanyagdús, tápláló ételeket... Az szinte mindig jó ötlet.

2018. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz. Vagy a testképzavarod miatt, vagy ha olyanod nincs, akkor a nagyon durván leépült izomzatod miatt (ilyened ebben az esetben szükségképpen van). Mindkettőhöz szakember kell.
2018. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közbe a fogyás melett még járok egy héten 2 x sportolni. 1x edzoterem (futás,súlyozással,biciklizés,....) és 1x spinning
2018. febr. 21. 06:41
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Neked pszichológus kell, nem fogyás!
2018. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!