Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehetek ilyen peches,...

Hogy lehetek ilyen peches, hogy 7! hét elteltével csak 3 kg-t fogytam?! Pedig rendesen diétázok és sportolok. Elegem van már az éhezésből, amikor ráadásul az eredmények is alig jönnek, de, ami jön, az is lassan.

Figyelt kérdés
10-12 kg feleslegem van még. :/
2018. febr. 22. 01:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

1. Lehet, hogy nem pech, hanem rossz dieta

2. Ha valoban rendesen sportolsz, akkor a zsirbol izom lett, es az izom nehezebb, mint az eddig tarolt zsir. Viszont, az izmokkal tuti jobban nezel ki, mint elotte!

3. Lehet, hogy mar nincs 10-12 kg felesleged, mert az izmok...lasd 2.pont.


Az idealis testsulyod fugg az eletkorodtol, a nemedtol is.

2018. febr. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha "éhezel", akkor nem csoda!


Fogyni NEM éhezéssel kell, hanem jól összeállított, laktató étrenddel!

2018. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
heti fél kiló fogyás teljesen normális egyébként
2018. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy 63kg vagy és 50 akarsz lenni, vagy 75kg vagy és 63 szeretnél lenni. Vagy 85kg vagy es 70 szeretnél lenni.


Minél kevesebb a felesleged annál nehezebb fogyni.


22 éves voltam és kb mindig 63 kg. Majd bele kerültem egy élethelyzetbe ahol napi 1 órát sportoltam intenzíven és iszonyat szinte semmit nem ettem. 58kg lettem fél év alatt, súlyra én sem fogytam sokat, de hihetetlenül jól néztem ki. Megizmosodtam, jól tartottam magamat, és nem lógott rajtam a bör, háj sehol sem. Eléggé elkeserítö volt, hogy tényleg nem hagytam ki egy napot sem, hogy egy órát fussak, vagy egy órát ússzak, vagy 1 órát tornázzak, és még sem lettem kevesebb. De sokkal jobban néztem ki.

2018. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
A heti 1/2 kg fogyás a legjobb ütem. Ami az éhezést illeti, sajnos bele kell nyugodnod, hogy ha fogyni akarsz továbbra is ill. majd az elért csökkentett súlyt megtartani, akkor továbbra is az éhezéssel kel szembenézned, hacsak át nem formálod lelkileg magad és valamivel el nem űzöd az éhségérzetet.
2018. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez remek tempó. Amúgy én 7 hét ketogén diétával (csak az éhségemet épp elverve) 0 kilót fogytam, és? :) Csak mert diétázol s akár olyan diétával, ami sokaknak automatikus gyors fogyást hoz, nem garantált, hogy fogysz, ahhoz elég keveset kell enni s nem kell az oldalak kalóriatippjeinek hinni, sokaknál alaposan tévednek.


Nyilván ennyire elég a deficited. Éhezni nem kell, mozogj többet, de némi türelem se árt, príma a tempód, soha életemben nem fogytam ilyen gyorsan, mégis elégedett voltam, amíg fogytam (mivel jól éreztem magam közben).

Talán életmódot kéne váltanod, hogy ne fogyókúrának éld meg, ami szenvedésteli és nehéz, hanem tartható új rendnek, aminek az elején egy ideig szigorúbb vagy.

2018. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
#1: Jaj, ezt a butaságot felejtsétek már el. A zsírból SOHA nem lesz izom, viszont ilyen tempós fogyásnál képzelem, milyen sok izom jöhet fel, amikor egy fiatal, rendesen edző és többletben evő kezdő férfinak van 1 kilóra esélye havonta... Minimális.
2018. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon lassú ütem,így sosem végzek.Mert nem bírok napi 1300-1500 kalórián sem lenni,nagyon éhes vagyok.És igen,ez nekem már "éhezés".Amúgy nem izmosodhattam,mert egyelőre még csak kardió edzéseket végzek,de azt intenzíven csinálom.Mérem cm-ben is,de ott sincs valami nagy változás.Főleg derékban alig van.168 cm vagyok,és 65,5 kg jelenleg.Szóval igen,még bőven van miből fogynom,mert,amikor megnéztem a testzsírom kalkulátorral a test bizonyos részeninek cm-ekben való megadásával,akkor az jött ki,hogy elhízott vagyok.Bár látszik is,mert izmom kb semmi (még),viszont a felesleg is mind a hasamra,csípőmre megy,elég nagy az "úszógumim" is,meg derékra is megy.Fenekem kicsi,combom nem vastag,a karjaim sem,de az a hasi rész...szörnyű.Amúgy tisztán étkezem.Nem eszem fehér lisztes dolgokat,hozzáadott finomított cukros dolgokat,csak vizet iszom,ráadásul napi 3-5 litert,mikor hogy.Ja,és nem heti 2*3 mozgok 30 percet,hanem sokkal intenzívebben.Általában 5* szoktam,de legalább 45 percet,van,hogy kb 90 perc is összejön vagy minimálissal több.
2018. febr. 22. 16:27
 9/16 A kérdező kommentje:
*nem heti 2*-3*
2018. febr. 22. 16:29
 10/16 anonim ***** válasza:

folytasd,és majd lemegy. Mint már írtam,ez egy tök normális ütem ilyen súlyfeleslegnél.

Heti 1 meg több kilókat két esetben lehet leadni : nagy súlyfelesleggel

illetve ha valakin már sok az izom .

Én azt javaslom kezdd el nyugodtan a súlyzós edzést is,a kajádat meg írd le miből mennyit fogyasztasz,valósznüleg ott lesz az éhség oka. A kalória nem minden .

2018. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!