Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudtok mondani finom Szafi-s...

Tudtok mondani finom Szafi-s recepteket?

Figyelt kérdés

5-6 féle receptet kipróbáltam már a Szafi-s honlapról, de ezek közül csak egy fánk recept, és egy bögrés süti sikerült. A pizzás csigáim kiszáradtak. Lehet, hogy én rontottam el, pl nem pihentettem eleget a tésztát, vagy hideg víz helyett szobahőmérsékletűvel dolgoztam. :/

Nem adom fel, mert a fánk annyira jól sikerül minden alkalommal, ráadásul az olajat sem szívja magába.

Nektek melyik Szafi-s receptek váltak be? Lehet édes, sós, bármi.

A linkeket megköszönném :)



2018. márc. 3. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az összes eddig bevált:

Például: Palacsinta, fánk, kakaóscsiga, Pizza, Dióscsiga, Tiramisu, Mákosguba.


Én gramm mérővel mérek mi mindent pont úgy, ahogy a receptekben leírja, és így sikerül. :)

2018. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a lekváros háromszög bejött (nem veszem a flancos lisztjeit, megnézem az összetételt s tippelek egyet, így is jó), a lángosa is, csak azt töményebbé és olcsóbbá tettem, most már a szülőanyja sem ismerné fel a receptet :D Nem tudom, miért írja, hogy grammra pontosan kell a dolgokat odarakni, a receptek nem így szoktak működni, minden népszerűbb blogon írják a sütiknél az emberek, hogy ezt elfelejhtették felezni, azt mással helyettesítették, mégis jó. Jó, ha az ember saját ízlésére tudja formálni a recepteket. Persze ennek megvan a veszélye is (ezért kísérletezem kis mennyiségekkel s már ismerem, pl. melyik magliszt milyen, ott hatalmas különbségek vannak), de apró változtatásoktól ritkán lesz baj.


A lekváros háromszög:

[link]


Az eredeti, sok rostot tartalmazó lángost nem sikerült megtalálnom, de itt egy másik, a hozzávalói alapján el nem tudom képzelni, hogy ne legyen jó ez is (a keményítők mindig jót tesznek az ilyesmiknek, de én akkoriban extrém szénhidrátszegény étrenden voltam):

[link]

2018. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!