Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát kéne ahoz...

Mennyi kalóriát kéne ahoz bevinnem, hogy heti másfél kilót fogyjak?

Figyelt kérdés
Légyszíves senki se mondja, hogy ez nem egészséges, mert tudom és csak 2 hónapig csinálnám ezt (utána normálisan és egészségesebben étkeznék csak szeretnék a lehető leggyorsabban lefogyni, hogy jobban érezzem magam a bőrömben). Egész nap ülök (diák vagyok) csak reggel és délután sétálok 25 percet.

2018. ápr. 3. 18:14
 1/5 anonim válasza:
Nem fogod magad jól érezni a bőrödben gyors fogyással :) Egyébként regisztrálj a kaloriabazis.hu-n, van telós appjuk is, és meglátod, nagyon keveset fog kiszámolni, és három nap után ramatyul fogod magad érezni a hirtelen energiamegvonástól, sokknak érzi a tested és szédülni fogsz és aluszékony leszel [diáknak nem túl ideális helyzet], nem hegyibeszéd, próbáld ki, nem fogod bírni a két hónapot épp idegekkel.
2018. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az a gond hogy nem egészséges de ha heti másfél kilót fogysz a bőröd nem tud visszahúzódni ezért is ajánlják a heti fél kg-t

1kg zsír ~7000kcal így számolgass.

2018. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani, de ne akarj ennyit fogyni, mert koplalás, izomból is megy le, kellemetlen, valószínűleg tarthatatlan és nem fogsz rendesen működni. Egyáltalán nem érzi magát az ember jól a bőrében így. Ha téged egy picit lassabb fogyás zavar, inkább a fejedben tegyél rendet.


Ha lassabb az anyagcseréd, simán lehet, hogy szinte semmit kéne enned eme tempóhoz, majd a további lassulás után semmit. De máskor is brutálisan koplalnál, tápanyaghiányod lenne. Ha többet mozogsz, jobb a kép, úgyhogy iktass be sok és/vagy intenzív edzést, akkor rendes (de a mozgáshoz képest kevés) evéssel is fogyhatsz gyorsan. Továbbra is izomból és kellemetlenül, de mégis jobb lesz a helyzet.

De így sem ezt ajánlom a túl gyors fogyást.

2018. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát nagyon szépen köszönöm és inkább lecsökkentem heti 1 kilóra a tervezett fogyást^^
2018. ápr. 3. 19:05
 5/5 A kérdező kommentje:

És nem olyan nagy baj, hogy izmot is veszítek, mert lesz egy egész nyaram visszapakolni azt

Amúgy sem vagyok valami izmos, tehát nincs sokminden amit elveszíthetnékxd, se pedig annyira elhízott, hogy ez a tervezett fogyás meglátszódna a bőrömön.

2018. ápr. 3. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!