Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma reggel ettem 1,5 szelet...

Ma reggel ettem 1,5 szelet rozskenyeret delma margarinnal mellé pulyka párizsi újhagyma paradicsom retek a tízóraim egy banán ebéd csirke pöri teljeskiörlésű lisztből készített nokedli bab leves. Vélemény?

Figyelt kérdés
Elég így fogyáshoz vagy sok a szénhidrát?30 éves vagyok 70 kg.
2018. ápr. 8. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy 30 évesen már ki kellene tud tenni a vesszőket, hogy ne folyjon össze ennyire a szöveg.
2018. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha leírod hány kalória, megmondom, elég-e! 😒
2018. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Mérlegre pakolod és szépen megnézed miben mennyi kalória van és mik a makrói. Mennyi a kalória szükséglete? Szoktál mozogni? Ha igen mit, milyen rendszereséggel? A véleményem pedig az, hogy 30 évesen meg kéne tanulnod használni az internetenet.
2018. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, hogy sok-e? Nem tudjuk sem a kalóriabevitelt, sem a kalóriaigényt.

Honnan a csudából tudjam a levesed összetételét s azt, hogy 20 vagy 80 dkg-ot ettél belőle?

Az, hogy tk-e a liszt, nem számít semmit, a banánnál is lehetne átlagos méretűt venni, de már a szelet sem mértékegység. Van 200 grammos szelet kenyér (nem is nagy cipóból) és sokkal kisebb is.

2018. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!