Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan lehet a leghatásosabban...

Hogyan lehet a leghatásosabban lefogyni életmód változtatással?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 152 centi, és hát sajnos az utóbbi 1-2 évben elég sok kilót felszedtem...a hasamon, a combjaimon és a fenekemen is van felesleg, ami meg is látszik. (Jó, nem ilyen nagyon durva 8-10 kilóról beszélek.)

Rájöttem, hogy eddig túl sok széndhidrátot ettem, valamint a mozgást sajnos elhanyagoltam...most meg hirtelen bejött ez a nyárias idő, és elszörnyedve kellett észrevennem, hogy a tavalyi rövid ruháim BORZALMASAN szűkek lettek, és elég rosszul nézek ki, egyszerűen nem mertem rövidnadrágot felvenni, olyan vastag volt a lábam benne :// Teljesen el vagyok keseredve...tudom, itt életmód változtatásra van szükség. Mit tegyek? Miket egyek, miből és mennyit sportoljak egy nap? Bármit megtennék, hogy szép és vékonyabb alakom legyen. Úgy szeretnék nyárra jól kinézni, és szeretném, ha újra beleférnék a tavalyi ruháimba. Mindehhez tudom, hogy kitartás kell, de szeretném minél gyorsabban elérni. Nagyon megköszönném, ha valaki leírná nekem a fontosabb lépéseket, igyekszem mindent betartani! :))

Üdv, egy elhatározott lány



2018. ápr. 22. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
hány kiló vagyM?
2018. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
49...
2018. ápr. 22. 18:48
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ez meg siman belefér a normál kategóriába. Nyilván figyelj az étkezésre meg a sportra de 1-2 kiló ne ijesszen neg

A tavalyi ruhák miatt meg ne parázz ebben a korszakban rengeteget fog változni a tested

2018. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49kg? És fogyózni akarsz? Eszednél vagy? Verd ki a fejedből. Még csak 15 éves vagy. Nincs jobb dolgod?
2018. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!